Astora Olive Club House

Eladó iroda
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
93 990 000 Ft93.99 M Ft 1 010 645 Ft/m2
3 szoba
93 m²
1. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 510
Takács Jánosné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

ELADÓ BELVÁROSI IRODA- AKÁR LAKÁSSÁ IS ALAKÍTHATÓ, MINŐSÍTHETŐ!
Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok egy 93 négyzetméteres, nagy légterű, hitelmentes, I. emeleti, napfényes, két erkélyes, 3 db klímával felszerelt, gázfűtéses irodát. Az ingatlan jelenleg is működő irodaként üzemel, teljes berendezéssel és felszereléssel együtt kerül értékesítésre. Az iroda tartozékai közé tartozik 6 darab számítógép, szerverek, nyomtatók és minden szükséges irodai eszköz, így akár azonnal folytatható benne a munka. Minden a vételár részét képezi! Az zárt udvarban két parkolóhely is rendelkezésre áll, ami nagy előny a belvárosi elhelyezkedés mellett. Befektetőknek, orvosi rendelőnek, ügyvédi irodának, vállalkozóknak és magánszemélyeknek is egyaránt kiváló lehetőséget kínál!
További információért vagy megtekintésért kérem, hívjon bizalommal akár hétvégén is! 06 20 468 0753
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Vállalkozói fix 3 % os hitel, Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M315561

Referencia szám: M315561

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1011 e Ft
612 e Ft -65%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
93.99 M Ft m Ft
85.3 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó irodák a környékről

Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

499 M Ft
9717 m²
1829 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

37.32 M Ft
43 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

15.9 M Ft
35 m²
Nyírmada
Eladó iroda

Nyírmada

18 M Ft
170 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

35 M Ft
116 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

125 M Ft
1 szoba
211 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.19 M Ft
6 szoba
115 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

93.99 M Ft
93 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
44 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

42.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

93.99 M Ft
3 szoba
93 m²
Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
37 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

45.4 M Ft
47 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.9 M Ft
55 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

29.9 M Ft
58 m²
Nyírmada
Eladó iroda

Nyírmada

18 M Ft
170 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

45.4 M Ft
47 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

82 M Ft
6 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

125 M Ft
1 szoba
211 m²
Nyíregyháza, Belváros, Vay Ádám körút 4-6
Eladó iroda

Nyíregyháza

24.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyírpazony
Eladó iroda

Nyírpazony

187 M Ft
4 szoba
131 m²
Kisvárda
Eladó iroda

Kisvárda

24.9 M Ft
68 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

28.5 M Ft
35 m²

Falusi CSOK ingatlanok