Astora Márvány8

Eladó iroda
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 3 kép 1/6
92 000 000 Ft92 M Ft 989 247 Ft/m2
3 szoba
93 m²
1. emelet
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 327
Tokodi Ildikó
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Eladó Nyíregyháza belvárosában egy 93 m²-es, első emeleti iroda, kiváló elhelyezkedéssel, tégla építésű társasházban. Az ingatlan ideális választás irodai, szolgáltatói vagy akár befektetési célra is.
Az iroda három különálló, jól szeparált helyiségből áll, emellett külön konyha, fürdőszoba és WC is kialakításra került. Az erkély világos, kellemes munkakörnyezetet biztosít. A műanyag nyílászárók, a gázcirkó fűtés és a három darab klímaberendezés egész évben komfortos használatot tesznek lehetővé.
Az ingatlanhoz zárt udvari beálló tartozik, két saját parkolóhellyel, ami a belvárosban kiemelkedő előnyt jelent.
Az iroda teljes berendezéssel vagy anélkül is megvásárolható. A berendezés része többek között a kiépített informatikai rendszer, saját szerver, számítógépek, nyomtató, íróasztalok és beépített szekrények, így akár azonnal, költözés nélkül használatba vehető.
Ár:
– teljes berendezéssel: 95 millió Ft
– berendezés nélkül: 92 millió Ft
Igényes kialakítás, frekventált elhelyezkedés és azonnali használhatóság egy helyen – ritka lehetőség Nyíregyháza belvárosábanEnergetikai besorolás: BCAz ingatlan azonosítója: 99627Érdeklődni: +36303275386

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Irodák ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
989 e Ft
612 e Ft -62%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
92 M Ft m Ft
85.3 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó irodák a környékről

Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

98 M Ft
211 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

15.9 M Ft
35 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

330 M Ft
5900 m²
500 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

98 M Ft
211 m²
Nyíregyháza, Belváros, Vay Ádám körút 4-6
Eladó iroda

Nyíregyháza

24.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyírmada
Eladó iroda

Nyírmada

18 M Ft
170 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

28.5 M Ft
35 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

125 M Ft
1 szoba
211 m²
Nyírmada
Eladó iroda

Nyírmada

18 M Ft
170 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.9 M Ft
55 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

93.99 M Ft
93 m²
Nyíregyháza, Belváros, Vay Ádám körút 4-6
Eladó iroda

Nyíregyháza

24.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.19 M Ft
6 szoba
115 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

45.4 M Ft
47 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

15.9 M Ft
35 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

37.32 M Ft
43 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

29.9 M Ft
58 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

45.4 M Ft
47 m²
Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
37 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
44 m²
Nyírpazony
Eladó iroda

Nyírpazony

187 M Ft
4 szoba
131 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza