Seven Pearl

Eladó iroda
Nyíregyháza, földszint

+ 2 kép 1/5
45 500 000 Ft45.5 M Ft 1 011 111 Ft/m2
1 szoba
45 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 45 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 412
Varga Csilla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó iroda leírása

Nyíregyháza Bujtosi Városliget közelében eladó egy új építésű társasház földszintjén egy sarki elhelyezkedésű iroda/üzlethelyiség, kiváló referenciákkal rendelkező beruházótól.

A minőségi anyagokból, precíz munkával épült társasház a közeljövőben kerül átadásra.

Az iroda főbb jellemzői:

- sarki elhelyezkedéséből adódóan a munkatér világos, tágas térérzetet nyújt
- 45m2 hasznos terület
- előtér, iroda, irattár, teakonyha WC helyiségekből áll
- modern elektromos fűtésrendszer gondoskodik a költséghatékony fenntartásról

Az irodához saját kocsibeálló tartozik ami a vételár részét képezi.

Forgalmas, de mégis csendes, nyugodt, jól megközelíthető helyen található.

Tökéletesen alkalmas orvosi rendelőnek, ügyvédi,- vagy könyvelőirodának, befektetésnek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Irodák ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli irodák átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
1011 e Ft
659 e Ft -53%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
45.5 M Ft m Ft
88.1 m Ft 48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó irodák a környékről

Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.19 M Ft
6 szoba
115 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

330 M Ft
5900 m²
500 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

93.99 M Ft
3 szoba
93 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

125 M Ft
1 szoba
211 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

45.4 M Ft
47 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

15.9 M Ft
35 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

79.9 M Ft
6 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

93.99 M Ft
93 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

35 M Ft
116 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.9 M Ft
55 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

330 M Ft
5900 m²
500 m²
Nyírmada
Eladó iroda

Nyírmada

18 M Ft
170 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.19 M Ft
6 szoba
115 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

39.9 M Ft
55 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

125 M Ft
1 szoba
211 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

37.32 M Ft
43 m²
Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
37 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

82 M Ft
6 szoba
122 m²
Nyírpazony
Eladó iroda

Nyírpazony

187 M Ft
4 szoba
131 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
44 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda

Nyíregyháza

499 M Ft
9717 m²
1829 m²
Nyíregyháza, Belváros, Kossuth tér
Eladó iroda

Nyíregyháza

5.9 M Ft
37 m²
Nyíregyháza
Eladó iroda