Avico Greentop

Eladó ipari ingatlan
Győr

+ 1 kép 1/4
10 900 000 Ft10.9 M Ft 778 571 Ft/m2
14 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654049
Szép Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Eladó garázs Győr-Szigetben, kiváló helyen!

Győr-Sziget kedvelt részén, az Olimpiai Sportparkkal szemben kínálok eladásra egy 14 m²-es garázst. A garázs biztonságos, elektromos kapuval zárt területen található, így autó tárolására és értéktárgyak elhelyezésére is ideális.

Remek választás saját használatra vagy akár befektetésnek is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
779 e Ft
13189 e Ft 94%
Ennek az ára
Győr átlagár
10.9 M Ft m Ft
202.9 m Ft 95%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

300 M Ft
4.7 ha
0 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

500 M Ft
2.36 ha
2.36 ha
Csorna
Eladó ipari ingatlan

Csorna

127 M Ft
295 m²
Kimle
Eladó ipari ingatlan

Kimle

49.9 M Ft
100 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

450 M Ft
5.92 ha
5.92 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

42 M Ft
45 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
1920 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

64.9 M Ft
0 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

665.049 M Ft
5550 m²
2750 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
8 szoba
2200 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

225 M Ft
2.96 ha
2.96 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

600 M Ft
2.13 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

164.9 M Ft
918 m²
275 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

135 M Ft
1782 m²
572 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
1920 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
8 szoba
2200 m²
Fertőszéplak
Eladó ipari ingatlan

Fertőszéplak

70 M Ft
2630 m²
0 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

220 M Ft
4000 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

85 M Ft
78 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

105 M Ft
7090 m²
7090 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

30 M Ft
4 szoba
88 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Levelek
Eladó családi ház