Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 4 kép 1/7
232 700 000 Ft232.7 M Ft 1 264 674 Ft/m2
3 + 1 szoba
184 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Sallai-Alexa Zsanett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Fenntarthatóság LUXUS kivitelben! - Tervezett átadás 2025. II. negyedév, még választható burkolatokkal!Budafok - Budatétény határán madárcsicsergős környezetben, PANORÁMÁS kilátású ÚJÉPÍTÉSŰ IKERFÉL saját 2 ÁLLÁSOS GARÁZZSAL!A különleges adottságú DK-i fekvésű panorámás telken kettő, egymástól teljesen szeparált ikerfél került megépítésre 185 nm ill. 173 nm hasznos alapterülettel.Elosztása 3 háló + amerikai konyha - étkező - nappali, mindez két szinten, 2 fürdőszobával. Az épületrészekhez saját, szeparált 220 nm-es kert tartozik, mely a telek adottságai és a gondos tervezés miatt az utcafront felöl is beláthatatlan és intim.Az ingatlanon belül kialakításra kerül egy 2 férőhelyes fűtött garázs, melyet AZ ÁR TARTALMAZ.A piacon 20 éve jelenlévő beruházócég, az épületet neves építésziroda tervei alapján minimál stílusban, abszolút PRÉMIUM minőségben építi.Műszaki tartalom és dokumentációk kérésre rendelkezésre áll, néhány adat a teljesség igénye nélkül:- Hőszivattyú, - mennyezet hűtés-fűtés- 3 rétegű alumínium nyílászárók hatalmas, készített méretekben- Motoros zsaluzia aliminium redőnyök- Alapszintű okosház vezérlés- Riasztó rendszer előkészítés- A erkélyen és francia kilépő erkélyen üvegkorlátok- Extra hőszigetelés- Kivezetékelt NAPELEM előkészítésTömegközlekedéssel is és gépjárművel is könnyedén megközelíthető a város. Az utcától séta távolságra megtalálható, természetvédelmi terület, kirándulóhelyek, de a Campona bevásárlóközpont, sportpálya, iskolák, óvodák is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1265 e Ft
1438 e Ft 12%
1156 e Ft -9%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
232.7 M Ft m Ft
217.7 m Ft -7%
167.1 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.999 M Ft
4 szoba
150 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
5 szoba
140 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 + 1 szoba
139 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület