Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, Belváros, Múzeum körút, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
151 500 000 Ft151.5 M Ft 2 404 762 Ft/m2
1 + 2 szoba
63 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 886
Vizvári Ilona
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

V. A Múzeum körúton, a belváros egyik legkülönlegesebb részén eladó ez a teljes körűen felújított, déli tájolású, amerikai konyhás polgári otthon, ahol a modern luxus és a klasszikus belvárosi hangulat tökéletesen találkozik. Amerikai konyha- étkező-nappali. 2 külön nyíló hálószoba, 2 fürdőszoba kialakítás 63 nm-es szigetelt, padló fűtéses, 7 nm-es erkéllyel.
— mindez pár perc sétára a Múzeumkerttől és a Károlyi-kerttől.

Irányár: 151,5 millió Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2405 e Ft
2356 e Ft -2%
2362 e Ft -2%
1694 e Ft -42%
Ennek az ára
Belváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
151.5 M Ft m Ft
208.7 m Ft 27%
214.8 m Ft 29%
132.3 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Belváros, Múzeum körút, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

59 M Ft
3 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
VIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, VIII. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
20 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.586 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
2 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

65 M Ft
3 szoba
60 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
V. kerület, Belváros, Haris köz
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

185 M Ft
4 szoba
92 m²
XIV. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIV. kerület

49.5 M Ft
115 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
V. kerület