NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
339 000 000 Ft339 M Ft 3 390 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
4. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 269
Bartyik Betti
Premium Apartments

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELSŐ LAKÓJÁT VÁRJA!

PRÉMIUM MINŐSÉGBEN FELÚJÍTOTT luxus lakás eladó A BELVÁROS SZÍVÉBEN, az V. kerületi Október 6. utcában, egy liftes ház 4. emeletén.

107 m2-es, 2 kis erkély, amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba, 2 fürdőszoba

Prémium minőségben kivitelezett:
+ Onyx konyha és fürdőszoba
+ egyedi tervezésű kézzel készített faajtók és bútorok
+ 12 nm HD projektor, motoros vetítővászon, 5.1-es házimozi rendszer és beépített Yamaha hangfalak
+ masszázskád
+ szauna
+ 3 rétegű üvegezés a 6 kamrás műanyag nyílászárókon (0,7K), elektromos redőnyök a maximális nyugalomért
+ a padló- és falfűtést energiatakarékos kondenzációs kazán működteti
+ hűtő-fűtő klímarendszer
+ Led fényrendszer hangulatvilágítás
+ riasztó és rejtett széf
+ hangszigetelt falak Blue Aqusto és Üveggyapottal
+ teljes falfelület dryvit hálózva a repedések elkerülése érdekében
+ teljes falfelület tapétázva
+ számos beépített bútor a maximális helykihasználásért

A teljes berendezés- beleértve a kiegészítőket is- a vétel ár részét képezik.

Érdemes személyesen megtekinteni, mert a képek nem adják át a lakás hangulatát és minőségét!

Ideális saját részre vagy akár befektetők számára is!
Cégünk tud segíteni a lakás bérbeadásában is.

Tekintse meg a lakásról készült 3D virtuális sétát is!

Hirdetés feltöltve: 2024. 05. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
3390 e Ft
2362 e Ft -44%
1694 e Ft -100%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
339 M Ft m Ft
214.8 m Ft -58%
132.3 m Ft -156%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

215.838 M Ft
1 szoba
44 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

31.9 M Ft
1 szoba
9 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.586 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft