NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 7 kép 1/10
175 000 000 Ft175 M Ft 1 250 000 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 366
Dankóné Cserős Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

A HÁTSÓ LAKÁS MÁR ELKELT!

Budapest XXII. kerület kedvelt kertvárosi részén, Budatéténynél eladó egy most indult ikerházas építkezés első és hátsó lakása.

A lakásokhoz gépkocsi beálló és 500 m2-es kertrész tartozik.
Várható befejezés: 2026. január hó

Az első lakás ára 175 millió forint, lakótér alapterülete ~140 m2, terasz 28 m2, erkély 9 m2.
Második lakás ára 175 millió forint, lakótér alapterülete ~ 144 m2, terasz 20 m2, erkély 9 m2.

Fontos tudni, hogy az összeépítésnél a 2 lakás fala csak tárolón keresztül érintkezik!

Fűtés hőszivattyúval, padlófűtéssel történik.

Amennyiben bővebb információt szeretne a lakások műszaki paramétereiről, kérem keressen a megadott számon, akár hétvégén is!

INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.

- Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények
- Hitelképesség vizsgálat
- Idő, energia és pénz megtakarítás
- Teljes hivatali ügyintézés

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését vagy egyéb információra van szüksége hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 384277

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1250 e Ft
1227 e Ft -2%
1174 e Ft -6%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
175 M Ft m Ft
198.6 m Ft 12%
203.8 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

138 M Ft
1 + 4 szoba
90 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 + 1 szoba
139 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

149.9 M Ft
6 szoba
206 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 szoba
151 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület, Budatétény
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület