River Life

Eladó családi ház
Szatymaz, földszint

+ 14 kép 1/17
85 000 000 Ft85 M Ft 787 037 Ft/m2
3 szoba
108 m²
földszint
építés éve:1988

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1159 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Barkóczi Ágota
Country Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nemcsak az őszibarack miatt… Szatymazon élni egyszerűen jó!

Szegedtől mindössze 12 km-re, Szatymaz központi részén kínálom megvásárlásra ezt a most frissen felújított, családbarát családi házat.

Elhelyezkedés:
Az ingatlan rendezett, széles utcában található, családi házas övezetben, közel minden fontos szolgáltatáshoz.
Az utcafronti rész új kerítéssel és elektromos kapuval rendelkezik, a ház pedig a közelmúltban friss 10 cm-es szigetelést és új nemesvakolatot kapott, ami tovább növeli az energiahatékonyságát és esztétikai értékét.

Főépület jellemzői:

Épült: 1980-as évek végén, B30-as téglából
- Hasznos alapterület: 108 m²
- Helyiségek: 3 tágas szoba, étkező-konyha, kamra, fürdőszoba és külön toalett

Felújítások az elmúlt években:

- Hő- és hangszigetelt nyílászárók beépítése
- Elektromos hálózat teljes cseréje, amely magában foglalja a melléképületet is
- Víz- és fűtéshálózat korszerűsítése (kondenzációs kazán radiátoros hőleadókkal)

Új burkolatok és modern belső kialakítás

Melléképület:
A telken található egy kb. 60 m²-es épület garázzsal, műhellyel, tárolóval és állattartásra alkalmas ólakkal. Akár vállalkozásra, akár külön lakrész kialakítására is remek lehetőség.

Telek:
Méret: 1159 m²
Elrendezés: Rendezett, parkosított udvar, konyhakert és állattartási lehetőség.

Miért érdemes Szatymazt választani?

Elsősorban a falusi nyugalom és Szeged közelsége miatt.
Az óránként közlekedő budapesti vonat és az autópálya közelsége különösen kedvező az ingázóknak.
Szatymaz híres a hagyományőrző programjairól, kiváló iskolájáról és közösségéről.

Legyen Ön szatymazi!

Tekintse meg a fotókat, az alaprajzot, és ha úgy érzi, hogy ez az ingatlan megfelel az elképzeléseinek, hívjon bizalommal a megtekintéshez!
Üdvözlettel:
Barkóczi Ágota – Ingatlanértékesítő

Az adásvételt teljes körű ügyintézéssel segítem, szakértői csapattal az Ön kényelméért!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Szatymazon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szatymaz m² ár
787 e Ft
555 e Ft -42%
Ennek az ára
Szatymaz átlagár
85 M Ft m Ft
48.3 m Ft -76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szatymaz, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

69 M Ft
3 szoba
120 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

39.99 M Ft
2 szoba
41 m²
Szatymaz, Szegedi út
Eladó családi ház

Szatymaz

59.9 M Ft
4 szoba
145 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

82 M Ft
5 szoba
180 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szatymaz, Külterület
Eladó családi ház

Szatymaz

49.5 M Ft
3 szoba
113 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

12 M Ft
1 szoba
45 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

84 M Ft
4 szoba
160 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

39.99 M Ft
2 szoba
41 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

232 M Ft
7 szoba
384 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

29.9 M Ft
3 szoba
35 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

24.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szatymaz, József Attila utca
Eladó családi ház