Avico Greentop

Eladó családi ház
Szatymaz

+ 4 kép 1/7
39 990 000 Ft39.99 M Ft 975 366 Ft/m2
2 szoba
41 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 780 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662300708
Rácz Mariann
Duna House Brüsszeli krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nyugodt környezetre, saját kertre vágyik Szeged közelében?

Szatymaz csendes, kertvárosias részén kínálunk eladásra egy ideális méretű telket és könnyűszerkezetes házat, mindössze 15 km-re Szegedtől. Az ingatlan a falu Szegedhez közelebb eső oldalán helyezkedik el, pár perc sétára a szilárd burkolatú úttól, így könnyen megközelíthető.

Telek és melléképületek:

Önálló fedett kocsibeálló
1,2 m²-es angol WC
1,7 m²-es tároló
8 m²-es pince
A telek egyik felén faház alap készült, kiállások előkészítve – ideális további építkezéshez vagy bővítéshez
A tulajdonos nyitott a telek megosztására is, így akár csak a faház alapját és a hozzá tartozó kertrészt is megvásárolhatja az új tulajdonos.

Főbb jellemzők:

A könnyűszerkezetes ház 10 cm-es szigeteléssel épült
Fedett teraszon át juthatunk a házba, ahol nappali és konyha kapott helyet
Innen nyílik a fürdőszoba és külön WC
Az emeleten tágas hálószoba található, amelyhez erkély is tartozik
Víz és villany bekötve, gáz az utcában elérhető

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet:
Hobbikertészkedésre
Pihenésre, hétvégi háznak
Akár életvitelszerű ott lakásra is a nyugodt környezetet kedvelők számára

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal! Szívesen megmutatom!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás családi házak ára Szatymazon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szatymaz m² ár
975 e Ft
647 e Ft -51%
Ennek az ára
Szatymaz átlagár
39.99 M Ft m Ft
33.6 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szatymaz

Eladó családi házak a környékről

Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

85 M Ft
3 szoba
108 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

84 M Ft
4 szoba
160 m²
Szatymaz, Külterület
Eladó családi ház

Szatymaz

49.5 M Ft
3 szoba
113 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

232 M Ft
7 szoba
384 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

82 M Ft
5 szoba
180 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

24.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Szatymaz, Tanya
Eladó családi ház

Szatymaz

44 M Ft
3 szoba
113 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

39.99 M Ft
2 szoba
41 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

232 M Ft
8 szoba
385 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

39.99 M Ft
2 szoba
41 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

148 M Ft
4 szoba
120 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

29.9 M Ft
3 szoba
35 m²
Szatymaz, Rózsa
Eladó családi ház

Szatymaz

85 M Ft
3 szoba
150 m²
Szatymaz
Eladó családi ház

Szatymaz

65.99 M Ft
5 szoba
92 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged