City Pearl

Eladó családi ház
Deszk, földszint

+ 14 kép 1/17
103 000 000 Ft103 M Ft 1 084 211 Ft/m2
4 szoba
95 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 852 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 975
Német Máté
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kedves Érdeklődő!

Építkezzen új építésű lakóparkban Szeged belvárosától 10 percnyi távolságra és vásárolja meg álmai házát megbízható szegedi kivitelező cégtől! Költözzön Deszkre a Szőlőskert Lakóparkba!

A feltüntetett vételár kulcsrakész állapotra vonatkozó bruttó ár és a telek árát is tartalmazza!

Alap kulcsrakész műszaki tartalom:
- 30 cm kerámia csiszolt tégla falazat, 10 cm grafitos hőszigeteléssel, fehér nemesvakolattal
- 3 rétegű 6 légkamrás műanyag nyílászárók
- szeglemezes, rácsos szerkezetű szerelt födém 30 cm hőszigeteléssel
- beton cserépfedés választható alapszínben
- gépi vakolású belső falfelületek glettelve és színre festve
- 24 kW-os BAXI kondenzációs kazán padlófűtéssel
- klíma előkészítés egy választott helyre
- hidegburkolatok 8000 ft/m2 árszintig, melegburkolatok 7500 ft/m2 árszintig
- szaniterek tetszés szerint 550.000 Ft-ig
- villanyszerelés kapcsolókkal és dugaljakkal, lámpatestek nélkül
- elektromos terv szerinti napelem előkészítés az inverterhez
- fehér dekor beltéri ajtók

Műszaki tartalom növelésre egyedi megegyezés alapján van lehetőség (hőszivattyús fűtés, napelem, mennyezet hűtés-fűtés, okos otthon rendszer, központi szellőztetés stb.), illetve további egyedi igények megvalósítására is van lehetőség!

Amennyiben rendelkezik már telekkel vagy saját elképzelései alapján terveztetné és építtetné meg álmai otthonát, abban is tudok segíteni! :)

A hirdetésben szereplő ház 95 m2 alapterületű, amerikai konyhás nappali + 3 hálószobás elrendezésű 2 fürdőszobával. Igénybe vehető rá minden fajta állami támogatás és CSOK+ hitel, illetve ÁFA visszaigénylés is!

További információért és időpont egyeztetéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Elérhetőség:
Német Máté
+36-30/ 975-8764
nemet.mate@ving.hu

Hirdetés feltöltve: 2024. 01. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Deszken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Deszk m² ár
1084 e Ft
869 e Ft -25%
Ennek az ára
Deszk átlagár
103 M Ft m Ft
113.2 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Deszk, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

89.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
172 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

105 M Ft
4 szoba
97 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

49.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
172 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

58.9 M Ft
6 + 1 szoba
175 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
3 + 1 szoba
173 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
173 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
3 + 1 szoba
173 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba