River Life

Eladó családi ház
Deszk

+ 17 kép 1/20
49 900 000 Ft49.9 M Ft 277 222 Ft/m2
4 szoba
180 m²
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 385
Zaka Péter
Ingatlan Cafe Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Deszk csendes részén, teljesen felújítandó családház eladó!

1978-ban épült Deszki ház, széles utcában található. A telek 1500 m2-es, melyen egy felújítás alatt álló családi ház áll.
A családiház legfőbb jellemzői:
- 1978-ban épült kétszintes, nettó össz: 180 m2 alapterületű, tömör téglából
- telek: 1500 m2-es összközműves, rendezett udvarral
- fűtés: hőszivattyú és hűtő-fűtő klímára van tervezve
- a ház felújítás alatt van és rendelkezésre áll minden terv, dokumentáció , a befejezéshez
- az eddig kialakított helységek: napfényesek és nagy m2-rel rendelkeznek
Az épület földszinti elosztása:
- napfényes amerikaikonyhás nappali, 2 db szoba, fürdő, külön wc, egy kamra , háztartási helyiség
- nappaliból nyílik egy 15 m2-es terasz
emelet:
- a tetőszerkezet teljesen fel lett újítva
- az emeleti szinten két szoba és egy fürdő lett tervezve
melléképület:
- melléképület össze van kötve a főépülettel és itt is sok lehetőség van a befejezésre
telek:
- rendezett, és alkalmas telekmegosztásra, vagy másik ingatlan felépítésére is
- éjszakai áram, 1 x 32 Ah és egy fúrt kút is ami jelenleg használaton kívüli

A családi ház lokációja kiváló, mindezek mellett jó szomszédok és szép környezet várja az új lakókat.

További információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Deszken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Deszk m² ár
277 e Ft
869 e Ft 68%
Ennek az ára
Deszk átlagár
49.9 M Ft m Ft
113.2 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Deszk

Eladó családi házak a környékről

Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

49.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

134.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

92 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

65 M Ft
5 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

73.99 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

319 M Ft
8 szoba
228 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

129.9 M Ft
5 szoba
145 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

58.9 M Ft
6 + 1 szoba
175 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

89.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

65 M Ft
4 szoba
150 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
173 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
172 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

124.9 M Ft
4 szoba
172 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk