Seven Pearl

Eladó családi ház
Orosháza

+ 7 kép 1/10
4 900 000 Ft4.9 M Ft 89 091 Ft/m2
4 szoba
55 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 1337 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    3629998426
    Ábrahám Tamás
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

    Orosháza zártkerti részén eladó egy 1337 nm-es telken lévő épület.

    Jelenleg építés alatt van, koszorúig megépítve. Nyílászárók is megvannak, de családi okok miatt nem tudják folytatni. Az új tulajdonosa saját képzelete alapján fejezheti be.
    Alapterülete földszinttel és emelettel kb 55 nm lesz.
    Földszinten konyha nappali, szoba és fürdőszoba, emeleten pedig 2 szoba, kis közlekedővel kialakítható.

    A telken belül víz és villany, gáz és csatorna az utcában megtalálható.

    Orosházán több látványosság mellett a Gyopárosfürdő Gyógy- Park- és Élményfürdő / SPA is remek kikapcsolódást nyújt az itt lakóknak és ide látogatóknak.

    További kérdés esetén kérem hívja az alábbi telefonszámot a hét minden napján.
    Ábrahám Tamás: Tel: +36/30 338 1754, E-mail: abraham.tamas@dh.hu

    Referencia szám: HZ055749

    Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

    4 szobás családi házak ára Orosházán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Orosháza m² ár
    89 e Ft
    357 e Ft 75%
    Ennek az ára
    Orosháza átlagár
    4.9 M Ft m Ft
    49.6 m Ft 90%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Orosháza

    Eladó családi házak a környékről

    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    17 M Ft
    3 szoba
    120 m²
    Szarvas
    Eladó családi ház

    Szarvas

    4.9 M Ft
    1 + 1 szoba
    40 m²
    Békéscsaba
    Eladó családi ház

    Békéscsaba

    79.325 M Ft
    4 szoba
    95 m²
    Sarkad
    Eladó családi ház

    Sarkad

    15 M Ft
    3 szoba
    110 m²
    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    29.99 M Ft
    3 szoba
    133 m²
    Sarkad
    Eladó családi ház

    Sarkad

    8.7 M Ft
    2 szoba
    90 m²
    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    47 M Ft
    10 szoba
    320 m²
    Elek
    Eladó családi ház

    Elek

    6.9 M Ft
    2 + 1 szoba
    70 m²
    Gyula, Vár utca
    Eladó családi ház

    Gyula

    85.9 M Ft
    4 szoba
    180 m²
    Tótkomlós
    Eladó családi ház

    Tótkomlós

    13 M Ft
    3 szoba
    100 m²
    Orosháza, U
    Eladó családi ház

    Orosháza

    16.99 M Ft
    2 szoba
    100 m²
    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    19.5 M Ft
    3 szoba
    126 m²
    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    1281 M Ft
    10 szoba
    770 m²
    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    15 M Ft
    2 szoba
    60 m²
    Doboz
    Eladó családi ház

    Doboz

    10 M Ft
    4 szoba
    100 m²
    Orosháza
    Eladó családi ház

    Orosháza

    49.9 M Ft
    4 szoba
    115 m²
    Kamut
    Eladó családi ház