River Life

Eladó családi ház
Kápolnásnyék

+ 17 kép 1/20
193 500 000 Ft193.5 M Ft 921 429 Ft/m2
4 szoba
210 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1135 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622769704
Halász Gábor
Duna House Székesfehérvár, Gárdony, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kápolnásnyéken 210 m2-es kitűnő állapotú családi ház, 1135 m2-es telken.
Velencei tótól 800 méterre, M7-es autópályától 3 km-re.

A családi ház 2021-ben épült.
Földszinten található 3 hálószoba, gardrób, egy légtérben nappali, konyha, étkező, kamra, 2 db fürdőszoba.
Szuterénben található garázs, kamra, wc kézmosóval, gépészeti helyiség.
Gépészeti egységben elhelyezésre került: napelem, napkollektor, akkupakkal ellátott hibrid inverter vezérlés, víztisztító-vízlágyító.
Családi ház kialakítása, elrendezése, burkolatai luxus körülményeket biztosít.
Több kijárat segít a házat körülölelő teraszra kijutni, hogy panorámás kilátással rálássunk a kerti-tóra.
Parkosított kerthez tartozik: saját patak, kerti tó, grillező, szaletli.

Különálló wellness épület szintén hatalmas ablakfelülettel, ledes, csillagos égbolttal rendelkezik. Beépítésre került egy különálló wc, egy esőztetős zuhanyzó, 4 személyes (bluetooth-os, két motoros) jakuzzi és egy infraszauna. Az épülethez közvetlen napozóterasz tartozik. Televízió és internet kapcsolat is tartozik a kikapcsolódáshoz.

A ház felszereltségét a mai kor igényeinek megfelelő eszközök segítik. A kerti éjszakai világítást alkonykapcsolóval ellátott, energiatakarékos LED fényforrások biztosítják. A mélygarázs lejáratát eső és hőmérséklet szenzoros padlófűtés tartja a jeges időkben is szárazon. Mindkét garázskapu elektromos, akár csak a telefonról, távirányítóról üzemeltethető úszó illetve szárnyas kapu. Az ingatlan minden irányban térfigyelő (éjjel látó) kamerákkal van felszerelve.
A lakótér fűtését romantikus, gyors és energiatakarékos megoldások adják. A lakótér központi eleme az 12 kW-os látványkandalló eredeti csiszolt kövekből, de a programozható, helyiségenként szabályozható radiátorok (törölközőszárító) épp úgy gondoskodnak a kellemes hőmérsékletről, mint a padlófűtés. Nem utolsó sorban pedig 3 db 3,5 kW-os hűtő-fűtő, energiatakarékos, minőségi klíma jelent megoldást úgy a hideg, mint a meleg idő ellen.

Az ingatlan kizárólag elektromos ellátottságú, megújuló energia támogatásokkal, így gázszámlával nem rendelkezik. Szennyvíz csatorna helyett, egyedi bio szennyvíz tisztító tartállyal lett felszerelve.

További extrák, a wifiről irányítható kapcsolók, elektromos vezérlésű redőnyök. A nyílászárókon szúnyogháló. Teljes szélességben pakolható (de nem járható) padlástér. Az ingatlan távolabbi pontjaihoz internet erősítő jeladók viszik a kapcsolatot.

A ház téglából épült, fafödémmel, tagolt, betoncserép fedésű tetőzettel. A falak 15 cm-es, míg a födém 20 cm-es szigeteléssel ellátott. Az üveges nyílászárók 3 rétegű, biztonsági üveggel védenek a hang illetve hőmérséklet be/ki jutásától.

Környezet: Velence Korzó, szabad strand, vízisípálya 8 perc séta (3p autó)
Központ: Élelmiszerboltok, orvos, ügyvéd, fodrász 5 percre, óvoda, általános iskola szintén. Szomszéd településen (kerékpárral 5 perc) 8 osztályos két tannyelvű gimnázium, középiskola, sport akadémia is található
Sportolási és kirándulási lehetőségek. Bp autóval 35 perc, vonattal 40 perc. Székesfehérvár autóval 15 perc, vonattal 20 perc.
Az ingatlan per-, és tehermentes. Megállapodás után, rövid időn belül költözhető!
Ingatlan beszámítás is szóba jöhet.

Keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ085462

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Kápolnásnyéken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kápolnásnyék m² ár
921 e Ft
570 e Ft -62%
Ennek az ára
Kápolnásnyék átlagár
193.5 M Ft m Ft
80.9 m Ft -139%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kápolnásnyék

Eladó családi házak a környékről

Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

490 M Ft
11 + 3 szoba
700 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

90 M Ft
4 szoba
93 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

189 M Ft
6 szoba
273 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

89.9 M Ft
4 szoba
208 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

125 M Ft
6 szoba
150 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház

Kápolnásnyék

159.9 M Ft
4 szoba
220 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Kápolnásnyék
Eladó családi ház