Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Gyula, 10 felett

+ 17 kép 1/20
59 000 000 Ft59 M Ft 526 786 Ft/m2
4 szoba
112 m²
10 felett
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 427 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 457
Szentléleki Tamás
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Gyula Fürdőváros Németvárosi városrészén egy csendes, gyönyörű utcában lévő, a belvárostól mindössze 10 perc gyaloglással megközelíthető 1960-as években épült és 2015 évben felújításokon átesett vegyes falazatú családi ház.
Az ingatlan helységeinek elosztásából adódóan tökéletes lehet akár több generációs családok részére is, mivel a házban egy nap fényes nappali és három nagy szoba található. A konyha is jól kihasználható, amelyhez tartozik egy hatalmas, hűvös kamra is. A ház központi részén egy közlekedőt találhatunk, amelynek köszönhetően az összes helység külön-külön megközelíthető, így könnyebbé téve a mindennapi együttélést akár nagyobb családok részére is. Az ingatlanban a fürdőszoba is szépen felújított és jól felszerelt, ahol egy korszerű kombi Beretta gázkazán lett beszerelve, amely kényelmesen ellátja a ház fűtését és a melegvízét. A házban a felújítás során cserélve lett a teljes tető és az összes nyílászáró. A ház 10 cm-es külső hőszigetelést kapott. Az ingatlanhoz tartozik egy nagy és egész évben használható pince is.
Az ingatlanhoz tartozik egy 427 m2-es teljesen körbekerített udvar is, ahol egy tágas melléképület található. A kert parkosítása is megtörtént, ahol egy hangulatos fedett terasz is ki lett alakítva.
Az ház lakóterülete: 112,5 m2.
Az udvar összesen: 427 m2.
Amennyiben ez a kivételes helyen található, felújított, alacsony fenntartási költségekkel rendelkező ingatlan felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal a 06 70 / 457-4392 telefonszámon, a hét bármelyik napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
527 e Ft
596 e Ft 12%
Ennek az ára
Gyula átlagár
59 M Ft m Ft
70.8 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, 10 felett

Eladó családi házak a környékről

Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

115 M Ft
5 szoba
212 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

136 M Ft
10 szoba
279 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

60 M Ft
5 + 2 szoba
163 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

33.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

117 M Ft
8 szoba
189 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

31.5 M Ft
1 szoba
52 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

64.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

6.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Gyula, Nagyrománváros
Eladó családi ház

Gyula

45 M Ft
4 + 3 szoba
200 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház