Oasis Residence

Eladó családi ház
Gyula

+ 4 kép 1/7
31 500 000 Ft31.5 M Ft 605 769 Ft/m2
1 szoba
52 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1371 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998507
Popa Adriana Camelia
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

***Gyula város Nagyrománvárosi részén, 52 m2-es felújítandó családi ház, 1371 m2-es körbekerített telken eladó***

Az ingatlan elhelyezkedése:
- a híres fürdőváros kedvelt, jellegzetes hangulatú Nagyrománváros részén, a Várfürdőtől pár percre, csendes utcában

Az ingatlan paraméterei:
- helyiségek:1 tágas szoba, konyha, fürdő + WC, kamra, előszoba, fedett terasz, egyéb melléképületek
- tégla falazatú
- beton alap
- fűtés: gázkonvektor
- villany, víz, gáz, csatorna bevezetve
- fúrt kút
- az ingatlan bővíthető is akár

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
606 e Ft
555 e Ft -9%
Ennek az ára
Gyula átlagár
31.5 M Ft m Ft
133.8 m Ft 76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

60 M Ft
5 + 2 szoba
163 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

136 M Ft
12 szoba
360 m²
Gyula, Toronyi utca
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
250 m²
Doboz
Eladó családi ház

Doboz

10 M Ft
4 szoba
100 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

33.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyula, Nagyrománváros
Eladó családi ház

Gyula

45 M Ft
4 + 3 szoba
200 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyula, Béke sgt
Eladó családi ház

Gyula

238 M Ft
3 szoba
2000 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

89 M Ft
5 + 2 szoba
145 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

59 M Ft
7 szoba
172 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
177 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
7 szoba
162 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft