BAM Living

Eladó családi ház
Gyula

+ 17 kép 1/20
149 000 000 Ft149 M Ft 914 110 Ft/m2
163 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1200 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Szántó Nikoletta
Csüllög Péter e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy KIVÉTELES befektetési lehetőség Gyula városának kedvelt üdülőövezetében, közvetlenül a TERMÁLFÜRDŐ közelében, mindössze 350 méter távolságra! Az ingatlan egy 1200 m2-es, közművesített, parkosított területen helyezkedik el, amely két külön helyrajzi szám alatt van nyilvántartva.

Az ingatlan területén három külön bejáratú, összesen 163 m2-es apartman kapott helyet. Az apartmanok mindegyike összkomfortos, teljesen FELÚJÍTOTT és TELJES BERENDEZÉSSEL kerül átadásra. A modern igényeknek megfelelően kialakított, esztétikus terasz és filagória, valamint a FINN SZAUNA teszik még vonzóbbá ezt a rendkívüli ajánlatot. A kertben KERTI GRILL és GYERMEK JÁTSZÓ is található, míg a 8 férőhelyes kocsibeálló biztosítja a kényelmes parkolást.
Az ingatlan díszburkolattal ellátott udvara még elegánsabbá teszi a környezetet. A külön helyrajzi szám alatt nyilvántartott telek ÉPÍTÉSI ENGEDÉLLYEL rendelkezik, így további fejlesztési lehetőségeket is kínál.
Ez a 15 éve JÓL MŰKÖDŐ és BERENDEZETT ingatlan céggel együtt kerül értékesítésre, így az új tulajdonos azonnal megkezdheti a működtetést. A teljes áron, 159.000.000 Ft-ért megvásárolható ingatlan számos lehetőséget rejt magában, legyen szó idegenforgalmi célú hasznosításról vagy családi nyaralóhelyről.
Ne hagyja ki ezt a ragyogó befektetési lehetőséget, amely a VENDÉGVONZÓ VÁRFÜRDŐ közelében található, Gyulán, Békés vármegye szívében! Vegye fel velünk a kapcsolatot és tekintse meg személyesen is ezt az IGÉNYESEN kialakított ingatlant!

Szántó Nikoletta Rotár Marianna
+36 30 353 0521 +36 70 601 60 81
Ha további kérdése van, forduljon hozzám bizalommal! Ha hitelre van szüksége, a legkedvezőbbet megtalálom Önnek és az ügyintézés fáradalmait is átvállalom. Ügyvédet sem kell keresnie, mert irodánk ingatlan ügyekben jártas, profi ügyvédet biztosít az Ön részére. Mindent tud egy helyen intézni! Bízza profikra ingatlanügyeit!

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

0 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
914 e Ft
559 e Ft -64%
Ennek az ára
Gyula átlagár
149 M Ft m Ft
74.2 m Ft -101%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula

Eladó családi házak a környékről

Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

89 M Ft
5 + 2 szoba
145 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

60 M Ft
5 + 2 szoba
163 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

158 M Ft
10 szoba
241 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

28.7 M Ft
12 + 6 szoba
390 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35 M Ft
2 + 6 szoba
152 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

33.9 M Ft
4 szoba
240 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

110 M Ft
9 szoba
270 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
9 + 1 szoba
240 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

39.9 M Ft
3 szoba
104 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

64.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház