Astora Art House

Eladó családi ház
Gyula, 10 felett

+ 9 kép 1/12
64 900 000 Ft64.9 M Ft 683 158 Ft/m2
3 szoba
95 m²
10 felett
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1504 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 392
Dr. Folczné Szentléleki Enikő
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyula kedvelt városrészén, az Újvárosban eladóvá vált egy 95 nm alapterületű családi ház és a hozzá tartozó 1504 nm alapterületű dupla telek. A ház tégla lábazatra épült vert falazattal, a födém paticsolt. A ingatlanban 3 tágas szoba, két fürdőszoba, egy előszoba, egy konyha és kamra került kialakításra. Az otthon melegéről elektromos panelek, gázkonvektorok és egy szép csempekályha gondoskodik. Az ingatlanban fa nyílászárók kerültek beléptésre, emellett 2020-ban az utcafronti ablakokat és a bejárati ajtót műanyagra cserélték, emellett megtörtént a fürdőszoba felújítása, illetve a téglafalazatú konyha külső hőszigetelése. A házban megtörtént a villanyvezetékek cseréje és 3x16A-ra történő bővítése, melynek teljes áramellátását 16 paneles napelem rendszer biztosítja. A kertkapcsolatot egy 19 nm alapterületű terasz biztosítja. A telken egy garázs, melléképület és fóliák is helyet kaptak.
Az ingatlan különlegessége, hogy a telek HÉSZ szerint ketté osztható és ki is van mérve földmérő által, így az új tulajdonos leválasztást követően akár el is adhatja.
A belváros 10 perces sétával elérhető. Nagyon jó választás családosoknak, de a telekméret miatt akár gazdálkodási célra is tökéletes.
Amennyiben bármilyen kérdése van keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
683 e Ft
614 e Ft -11%
Ennek az ára
Gyula átlagár
64.9 M Ft m Ft
59.6 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, 10 felett

Eladó családi házak a környékről

Gyula
Eladó családi ház

Gyula

31.5 M Ft
1 szoba
52 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

117 M Ft
8 szoba
189 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

16.95 M Ft
9 szoba
170 m²
Gyula, Béke sgt
Eladó családi ház

Gyula

238 M Ft
3 szoba
2000 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

18 M Ft
4 szoba
150 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

136 M Ft
10 szoba
279 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

149 M Ft
1200 m²
163 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

69.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

199.99 M Ft
2615 m²
250 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

6.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

59 M Ft
7 szoba
172 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

73.99 M Ft
8 + 1 szoba
255 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

19 M Ft
4 szoba
123 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

79 M Ft
7 szoba
177 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

15 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyomaendrőd
Eladó családi ház

Gyomaendrőd

6.8 M Ft
1 szoba
60 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

35.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyula
Eladó családi ház

Gyula

158 M Ft
10 szoba
241 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyula
Eladó családi ház