Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 14 kép 1/17
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 491 045 Ft/m2
2 + 1 szoba
67 m²
építés éve:2016

Részletes adatok

Telekméret: 661 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 748
Knopf Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Modern családi ház a Tétényi-fennsíkon eladó!

Az ingatlan 661 nm-es telken áll, amely enyhén lejt.
A ház előtt egy óriási terasz szolgálja a kényelmünket, valamint mellette van egy fedhető 6x3x1,5 méter méretű épített medence is. A korszerű technológiával épült ház jelenleg 2+1 szobás, de bővíthető, alakítható. Amennyiben szükség lenne rá, könnyen kétgenerációssá tehető.
Az otthon melegét villanyfűtés biztosítja, hűtéséről légkondicionáló gondoskodik.
Ha további kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem, keressen a megadott elérhetőségeken!
Referenciaszám: M328832

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1491 e Ft
1265 e Ft -18%
1134 e Ft -31%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
94.1 m Ft -6%
100.9 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
68 szoba
2700 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Aranyhegyi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

45 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.08 M Ft
2 szoba
45 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
4818 m²
2900 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Nagytétényi út
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

60 M Ft
3 szoba
75 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

330.645 M Ft
5 szoba
110 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

120 M Ft
4 + 3 szoba
250 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

119 M Ft
4 szoba
104 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület