Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 17 kép 1/20
49 900 000 Ft49.9 M Ft 2 772 222 Ft/m2
2 szoba
18 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1378 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fajszi Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Lakható, felújítandó ház, 1400nm gyümölcsös kertben - M0-hoz közel!
Ki ne szeretné saját gyümölcsét befőzni, lekvárnak-pálinkának? A szerencsésebbek mindezt megtehetik ott, ahol élnek, nem kell a „telekre” utazni. A még szerencsésebbek mindezt Budapest területén is megengedhetik maguknak!
Most, mindezt, csak tőlünk megveheti! Röviden:

Budafokon 1400 nm-es telek rengeteg gyümölcsfával.
MK3 kertes mezgazdasági terület. 3% beépíthetőség, 4.5 méteres max építési magasság.
60 nm-es, 2 szobás lakóház (felújítandó).
2 autó garázs.
4 autó parkoló.
Víz, 3 fázisú villany bekötve, csatorna, gáz az utcában.
Csendes, aszfaltozott mellékutca.
M0-hoz közel.
Angeli utcai buszmegálló 5 perc sétára.
Campona bevásárlóközpont 7 perc kocsival, 14 perc tömegközlekedéssel.

Ne habozzon -azt hagyja a sörre-, hívjon most, amíg még elérhető ez az ingatlan!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 05.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2772 e Ft
1291 e Ft -115%
961 e Ft -188%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.9 M Ft m Ft
62.4 m Ft 20%
236.6 m Ft 79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Máriás utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
88 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

229 M Ft
6 szoba
306 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Aranyhegyi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

45 M Ft
2 szoba
35 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

204.9 M Ft
6 szoba
260 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

225 M Ft
5 + 1 szoba
306 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²