City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 15 kép 1/18
399 000 000 Ft399 M Ft 1 330 000 Ft/m2
5 szoba
300 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1233 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takács László
PT Property Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

BUDAI TÜZÉP ELADÓ!1233 m2-es saroktelken lévő, összesen nettó 300 m2 alapterületű kétszintes ingatlant kínálok megvételre, mely számos lehetőséget rejt magában, befektetésnek is kiváló vagy akár 2-3 generációs háznak is.A 2 szintes 300 m2-es ingatlanból akár egy 4 lakásos társasháznak is remek lehetőség. Frekventált elhelyezkedésű, az utcán legalább 8-10 autó, telken belül pedig ennél is több tud parkolni. Jelenleg a földszinten iroda és bemutatóterem, raktár üzemel, a telek pedig tüzép telephelyként funkcionál 1989 óta!!!Az emeleten egy külön bejáratú, igényesen sajárészre kivitelezett 20m2-es teraszos,150m2-es lakás található, ami jelenleg már üres, gyorsan költözhető.Itt akár különálló iroda is kialakítható. Az épület szintjei külön bejárattal és mérőórákkal rendelkeznek, akár több tevékenységre us hasznosítható..Az ingatlan alkalmas lehet több célra is:Magánorvosi rendelőnek,Gyógyszertárnak, Élelmiszerüzletnek, Étteremnek- Kávézónak-Cukrászdának, Mozgásstúdiónak, Fodrászatnak, Szépségszalonnak Kereskedelmi egységnek, Telephelynek, Családi háznak 2 lakásos társasháznak.Céggel együtt is megvásárolható, így akár azonnal el lehet kezdeni a tervezett tevékenységet/tevékenységeket vagy akár folytatható is tovább Tüzépként. Amennyiben átalakítási, átépítési igény merülne fel abban is tudunk segíteni.

Referencia szám: HZ010634

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1330 e Ft
908 e Ft -47%
966 e Ft -38%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
238.1 m Ft -68%
238 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

215 M Ft
10 szoba
370 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

399 M Ft
5 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

120 M Ft
4 + 3 szoba
250 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
68 szoba
2700 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
III. kerület, Mocsárosdűlő, III. kerület - HARSÁNYLEJTŐ
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

545 M Ft
5 szoba
263 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

120 M Ft
4 + 3 szoba
250 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Máriás utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft