City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 9 kép 1/12
135 000 000 Ft135 M Ft 1 350 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1440 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 979
Iszak Balázs
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Igazi ritkaság Nagytétényben, hatalmas kerttel, -eladó CSALÁDI HÁZ, NAGYTÉTÉNY
A CSALÁDI INGATLAN megvételre kínálja a 71108-19-es számú 100 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, jó állapotú, 3 szobás CSALÁDI HÁZat.
A CSALÁDI INGATLAN által kínált CSALÁDI HÁZ jellemzői:

- Nagytétény frekventált részén, csendes mellékutcában 1983-ban épült és 2010-ben felújított ingatlan
- német kiviteli tervek alapján téglából készült, cserép fedéssel
- további 100 nm tetőtér beépíthető, az előkészítés megtörtént
- hatalmas 1440 nm kert, termő gyümölcsfákkal
- két működő cserépkályha
- gázos cirkó kazán
- tágas, világos, nagy terekkel, funkcionális elrendezéssel rendelkezik
- hatalmas, világos nappali a családi együttléthez
- 10 cm külső szigetelés
- minőségi műanyag ablakok
- intim terasz
- rendezett kert, termő gyümölcsfákkal
- az egész ingatlant egész nap átjárja a vény, de mégsem melegszik túl
- kertben több autó kényelmesen tárolható
- kutya és állatbarát szomszédok
- barátságos összetartó lakó közösség
- buszjárat a közelben
- boltok, iskola, pár percen belül elérhető
- kiváló közlekedés
- az ingatlan per és tehermentes

Amennyiben a 71108-19-es számú a CSALÁDI INGATLAN által kínált lakás, vagy bármely a kínálatunkban található HÁZ felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon.

Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1350 e Ft
1262 e Ft -7%
1138 e Ft -19%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
135 M Ft m Ft
93.5 m Ft -44%
101 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

275 M Ft
5 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

325 M Ft
7 szoba
257 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

260 M Ft
7 szoba
0 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

229 M Ft
6 szoba
306 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
68 szoba
2700 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
4 szoba
106 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba