NapForrás 20 - Buda

Eladó üzlethelyiség
Sopron

1/1
34 900 000 Ft34.9 M Ft 997 143 Ft/m2
35 m²

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 629
Vargáné Tóth Valéria
Szalay& Kardos Ingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Sopron belvárosában eladásra kínálunk egy 35 m2-es utcafronti üzlethelyiséget!

Frekventált helyen, könnyű parkolási lehetőséggel.

Kiváló lehetőség irodának, kereskedelmi helyiségnek, vagy akár kisebb vendéglátóipari tevékenységre is.

További információért várom hívását a 0670 629 0259-es számon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 06. Utoljára módosítva: 2026. 04. 29.

üzlethelyiségek ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
997 e Ft
901 e Ft -11%
Ennek az ára
Sopron átlagár
34.9 M Ft m Ft
105.3 m Ft 67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Hegyeshalom
Eladó üzlethelyiség

Hegyeshalom

85 M Ft
280 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

39.99 M Ft
1 szoba
62 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

59 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

12.99 M Ft
1 szoba
15 m²
Rábacsécsény
Eladó üzlethelyiség

Rábacsécsény

130 M Ft
224 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

12.99 M Ft
1 szoba
13 m²
Sopron, Árpád utca
Eladó üzlethelyiség

Sopron

62.99 M Ft
104 m²
60 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

62.5 M Ft
68 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

32.9 M Ft
35 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó üzlethelyiség

Mosonmagyaróvár

147.489 M Ft
308 m²
308 m²
Várbalog
Eladó üzlethelyiség

Várbalog

159 M Ft
3682 m²
320 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

31.9 M Ft
34 m²
Győr, Belváros, Kiss János u. 7
Eladó üzlethelyiség

Győr

62 M Ft
2 szoba
78 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

46.69 M Ft
67 m²
Bezi
Eladó üzlethelyiség

Bezi

29.5 M Ft
600 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Sopron, R
Eladó üzlethelyiség

Sopron

440 M Ft
600 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

59 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

380 M Ft
13 szoba
807 m²
Gönyű
Eladó üzlethelyiség

Gönyű

39.99 M Ft
1442 m²
352 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

54 M Ft
190 m²
180 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Győrsövényház
Eladó üzlethelyiség

Győrsövényház

18 M Ft
1000 m²
310 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség