City Pearl

Eladó üzlethelyiség
Győr, Belváros, Baross Gábor út

+ 14 kép 1/17
650 000 000 Ft650 M Ft 572 183 Ft/m2
1136 m²
építés éve:2013

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999109
Markó Róbert
Duna House - Pécs, Király ház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Exkluzív befektetési lehetőség Győr belvárosában !
Eladó egy patinás, 4 szintes, 1136 nm hasznos alapterületű épület együttes, számos jelenlegi erősséggel és jövőbeni lehetőséggel
Az ingatlan egy 3 helyrajzi számon szerepelő, 3 utcáról is megközelíthető belvárosi, patinás saroképület
Eddigi felhasználása a  vendéglátás-szolgáltatás területe volt, az időközben elkészített építészeti tervek alapján az épület a  jövőben főként lakó funkciót tölthet be.
A tervezést egy neves győri építész iroda végezte el, mely terv alapján az ingatlan hasznosítása - a földszinti üzleti jelleg megtartása mellett- 10 lakás kialakítását célozza meg összesen 890 négyzetméteren.
A tervek rendelkezésre állnak,  megtekinthetőek, vétel esetén pedig az új tulajdonos részéről felhasználhatóak.
Az ingatlanhoz szerzett jogon 22 db parkoló tartozik.
A hirdetésben megjelenített fotók egy része az eddigi működés közbeni állapotot mutatja, az épület a jelenlegi,  kiürített állapotában tekinthető meg.
Az ingatan per és tehermentes, vétel esetén azonnal birtokba vehető.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
572 e Ft
794 e Ft 28%
Ennek az ára
Győr átlagár
650 M Ft m Ft
194.3 m Ft -234%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, Belváros, Baross Gábor út

Eladó üzlethelyiségek a környékről

Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

299.8 M Ft
553 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

54 M Ft
190 m²
180 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

489.9 M Ft
8 szoba
800 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

54 M Ft
190 m²
180 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Abda
Eladó üzlethelyiség

Abda

44.99 M Ft
122 m²
110 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

124.9 M Ft
1 szoba
140 m²
Győr, Belváros, Kiss János u. 7
Eladó üzlethelyiség

Győr

62 M Ft
2 szoba
78 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

55 M Ft
350 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

365 M Ft
3 szoba
520 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

299.8 M Ft
553 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

91.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

99 M Ft
5 szoba
65 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

15 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

360 M Ft
797 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

28 M Ft
2 szoba
24 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²
Hegyeshalom
Eladó üzlethelyiség

Hegyeshalom

85 M Ft
280 m²
Sopron
Eladó üzlethelyiség

Sopron

59 M Ft
1 + 2 szoba
75 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

28 M Ft
2 szoba
24 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó üzlethelyiség

Mosonmagyaróvár

147.284 M Ft
308 m²
308 m²
Bezi
Eladó üzlethelyiség

Bezi

29.5 M Ft
600 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

210 M Ft
250 m²
Győr
Eladó üzlethelyiség

Győr

650 M Ft
1136 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős