Astora Art House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út 131

+ 4 kép 1/7
45 000 000 Ft45 M Ft 1 666 667 Ft/m2
27 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 953

Pocsai Krisztina
magánszemély

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Pólus centerben 27m2-es üzlethelyiség magánszemélytől eladó.

Az ingatlan a Media Markt felőli oldalon, a Deichmannal szemben, forgalmas folyosón található. Beépített fa bútorokkal, fa borítású, gerendázott mennyezettel, hatalmas pultokkal van berendezve. Az ingatlan reklámtáblával, kamera- és riasztórendszerrel, elektromos ráccsal rendelkezik.

Az üzlethelyiségbe a víz be van vezetve, 2 aknás mosogató van beépítve.

Az üzlet hűtése, fűtése házközponti.

Üzemeltetési költség: 9,1 euro/ m2/ hó.

Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges. Bármilyen kérdés kérés esetén keressen a +36 30 953-1999 telefonszámon.

Ingatlanközvetítő segítségét nem kívánom igénybe venni.

Hirdetés feltöltve: 2024. 01. 29. Utoljára módosítva: 2026. 04. 25.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1667 e Ft
1009 e Ft -65%
1113 e Ft -50%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
45 M Ft m Ft
103.4 m Ft 56%
156.8 m Ft 71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út 131

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba
42 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

84.5 M Ft
368 m²
160 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
78 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XV. kerület, Rákospalota, Fő út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

0.2 M Ft
2 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

560 M Ft
5 szoba
223 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

68.98 M Ft
2 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
88 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
46 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
62 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

31 M Ft
22 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

110 M Ft
6 szoba
140 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

34.99 M Ft
1 szoba
29 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
62 m²
XV. kerület, Rákospalota, Pólus Center