Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Főút vonalon gyors szervíz és üzlet eladó

+ 6 kép 1/9
295 000 000 Ft295 M Ft 519 366 Ft/m2
568 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 492
Bedő Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó a XV.kerületben egy 568nm-es területű gépkocsi gyors szerviz 100%-os üzletrésze (áfa-mentesen). A műhely teljesen felújított, kamera és riasztórendszer kiépítésre került. Jelenleg gumijavítás, szerelés, fék-futómű javítás, futómű állítás, klíma töltés és javítás, stb, munkákat végeznek.
Az eladási ár tartalmazza a gépeket, berendezéseket, szerszámokat, raktárkészletet.
Céggel együtt eladó!
Eladási ára: 295.000.000.-

Hirdetés feltöltve: 2018. 07. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
519 e Ft
1096 e Ft 53%
1113 e Ft 53%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
295 M Ft m Ft
60.7 m Ft -386%
156.8 m Ft -88%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Főút vonalon gyors szervíz és üzlet eladó

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

30.5 M Ft
37 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
102 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

72 M Ft
87 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

72 M Ft
87 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
75 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
78 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

29.7 M Ft
1 szoba
21 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B