NapForrás 20 - Buda

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Pólus Center

+ 4 kép 1/7
56 000 000 Ft56 M Ft 1 244 444 Ft/m2
45 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
dr. Nagy Rebeka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Pólus Centerben eladó egy 45 m2-es üzlethelyiség, mely bérbe van adva, így akár befektetésre is tökéletes!
Nagy belmagasságának köszönhetően igény esetén galériázható.
Az üzlethelyiségbe víz be van vezetve.

Üzemeltetési költség7 €/m²/hó, víz és villany saját óra alapján.

Eladási ára: 56M Ft

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2020. 09. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1244 e Ft
1089 e Ft -14%
1119 e Ft -11%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
56 M Ft m Ft
55.4 m Ft -1%
160.4 m Ft 65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Pólus Center

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
62 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89.8 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
IV. kerület, Újpest, Károlyi István utca 5
Eladó garázs

Budapest, IV. kerület

6.75 M Ft
13 m²
XV. kerület, Pestújhely, Apolló utca 74
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

12.7 M Ft
30 m²
V. kerület, Lipótváros
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

225 M Ft
2 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

82.9 M Ft
2 szoba
40 m²
II. kerület, Hársakalja
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

249 M Ft
6 + 1 szoba
140 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

32.9 M Ft
30 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

45 M Ft
27 m²
XV. kerület, Rákospalota, Főút vonalon gyors szervíz és üzlet eladó
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

295 M Ft
568 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
78 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

130 M Ft
178 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület