BAM Living

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út

+ 3 kép 1/6
64 500 000 Ft64.5 M Ft 826 923 Ft/m2
78 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Jex Gábor Simonné
Duna House - Corvinnegyed

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

FORGALMAS ÜZLETHÁZBAN ELADÓ ÜZLETHELYISÉG. A nagy forgalmú China Mart bevásárló központban a bejárati szinten eladó egy 78 nm-es, elegáns üzlethelyiség. A jó minőségben felújított üzlet hatalmas sarokportállal rendelkezik. Befektetési célra, vagy saját vállalkozáshoz kitűnő választás! Azonnal bérbe adható, a bérleti díj minimum 9 €/nm. Az ár tartalmazza az ÁFÁ-t is, 650 eFt/nm +ÁFA! Parkolás az üzletház udvarán ingyenes!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
827 e Ft
1028 e Ft 20%
1120 e Ft 26%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.5 M Ft m Ft
104.2 m Ft 38%
156.9 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület, Rákospalota, Pólus Center
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

56 M Ft
45 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

72 M Ft
87 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
33 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

29.7 M Ft
1 szoba
21 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
46 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

485 M Ft
5 + 2 szoba
127 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
62 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

35.9 M Ft
1 szoba
27 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

76.9 M Ft
75 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
62 m²
XV. kerület, Pestújhely, Apolló utca 74
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

12.7 M Ft
30 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

31 M Ft
22 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

45 M Ft
27 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.858 M Ft
2 szoba
43 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

164.9 M Ft
2 szoba
78 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség