Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XV. kerület

+ 6 kép 1/9
76 900 000 Ft76.9 M Ft 1 025 333 Ft/m2
75 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 313
Pető Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

XV. kerület Kolozsvár utcájában, egyedülálló lehetőségként profilváltás miatt, eladásra kínálunk két, egymás melletti összesen 75 nm-es üzlethelyiséget, közvetlenül a piactérrel szemben, frekventált, forgalmas környezetben.
A kiváló elhelyezkedésnek és az utca folyamatos átmenő forgalmának köszönhetően az ingatlanegyüttes szinte bármilyen üzleti tevékenységre alkalmas, legyen szó kereskedelmi, szolgáltató vagy irodai célú hasznosításról.

A két üzlethelyiség jelenlegi elosztása a következő:
Üzlethelység 1. (30 nm):
27,32 nm-es üzlettér
1,04 nm-es tároló
1,63 nm-es WC kézmosóval

Üzlethelység 2. (45 nm):
36,68 nm-es üzlettér
7,92 nm,es wc, kézmosó, raktár

Az ingatlanegyüttes jelenleg külön-külön üzletekként működnek, de a köztes elválasztó fal elbontása után egyben is hasznosítható, így egy 75 nm-es, egybenyitható üzleti tér alakítható ki, amely jelentősen bővíti a hasznosítás lehetőségeit.

Az épület az 1940-es években épült, tégla falazattal, 5 cm-es EPS hőszigeteléssel, fa födémes padlástérrel és cseréptetővel rendelkezik. Az üzlethelyiségek önálló villanyórával (3 fázis), vízórával és egy gázmérővel felszereltek. A fűtést külön inverteres Gree hűtő-fűtő klímaberendezések biztosítják, míg a melegvíz-ellátásról elektromos bojlerek gondoskodnak. Igény esetén gázüzemű berendezés is használható, mivel gázbekötés és a mérőóra rendelkezésre állnak.
Az ingatlanhoz tartozik egy közös használatú udvari kapubeálló, amely kirakodás idejére, előzetes megállapodás alapján vehető igénybe.

Az épület padlásterének beépítése, illetve opcionális ráépítés esetén további hasznosítható vagy kiadható terület alakítható ki, amely jelentős értéknövelő lehetőséget biztosít.
Az üzlethelyiségek közös helyrajzi számon szerepelnek, használatukat ügyvéd által ellenjegyzett használati megosztási szerződés szabályozza. Az ingatlan lakóingatlan besorolású, így igény szerint akár egy vagy több lakássá történő átalakításra is lehetőséget nyílik.

Az ingatlanegyüttes ideális választás befektetőknek, vállalkozóknak vagy azok számára, akik rugalmasan alakítható, bővíthető és frekventált elhelyezkedésű üzleti ingatlant keresnek.

Hitelre vásárló ügyfeleinknek teljeskörű, ingyenes, bank semleges ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Irodánk ügyvédje pedig kedvező díjszabással vállalja az adásvételi szerződés elkészítését.
Amennyiben még el kell adnia ingatlanát, kérem, tiszteljen meg bizalmával és kérje, nagy tapasztalattal rendelkező, az aktuális árakkal tisztában lévő, irodánk ajánlatát.

P.B. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391750

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1025 e Ft
1009 e Ft -2%
1077 e Ft 5%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
76.9 M Ft m Ft
103.4 m Ft 26%
76.7 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

44.9 M Ft
45 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
54 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

30.5 M Ft
37 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

144.9 M Ft
2 szoba
65 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

84.5 M Ft
368 m²
160 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

180 M Ft
5 szoba
165 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

140 M Ft
3 szoba
102 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

79 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

29.7 M Ft
1 szoba
21 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

31 M Ft
22 m²
XV. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

62 M Ft
102 m²
XV. kerület, Rákospalota, Szentmihályi út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XV. kerület

64.5 M Ft
78 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Dugonics utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

29.9 M Ft
1 szoba