River Life

Eladó üzlethelyiség
Budapest, X. kerület

+ 3 kép 1/6
13 000 000 Ft13 M Ft 866 667 Ft/m2
15 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814741
Jászter Noémi
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Felépített vállalkozás kreatívoknak

Felépített, bejáratott, nyereséges kreatív bolt minden szükséges tétellel, eszközzel

Eladó egy 20 éve működő kreatív bolt bérleti joga teljes, négyévszakos árukészlettel, üzletberendezéssel, pénztárgéppel, kamerarendszerrel. Hatalmas törzsvásárlói körrel rendelkezik, komoly átmenő forgalmat bonyolító helyen található.

A bolt Kőbánya szívében, nyüzsgő üzletsoron található. Üveges kirakata az utcára néz. Az eladótér hátuljában rendelkezésre áll mosdó, WC.

Rezsiköltsége rendkívül alacsony.

Az új tulajdonos, gyakorlatilag egy vágtázó lóra ül fel.  Minden szükséges eszközkészlettel, valamint a szakmai körökbe való bevezetéssel, kedvezmények átruházásával.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
867 e Ft
705 e Ft -23%
1072 e Ft 19%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
13 M Ft m Ft
282.2 m Ft 95%
75.1 m Ft 83%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

144.5 M Ft
3 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

42 M Ft
2 szoba
19 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

240 M Ft
5 szoba
256 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

83.85 M Ft
2 szoba
48 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49 M Ft
2 szoba
30 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

35.9 M Ft
66 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

319.626 M Ft
1216 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

899 M Ft
1103 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

200 M Ft
4 szoba
310 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
41 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

86.5 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

46 M Ft
1 szoba
23 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
4 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

1300 M Ft
2400 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

1112.9 M Ft
4000 m²
2621 m²