Avico Greentop

Eladó üzlethelyiség
Budapest, X. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
899 000 000 Ft899 M Ft 815 050 Ft/m2
1103 m²
földszint
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998502
Molnár Gyula
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Budapest X. kerületében a Gyömrői úton kitűnő elhelyezkedésű, 4.135 m2 területű telephelyet kínálunk eladásra.
A vételár nem tartalmazza az ÁFA-t (fordított Áfa-s)!
Az ingatlan cég tulajdona.IPARI ÉS KERESKEDELMI CÉLOKRA, DE BEFEKTETÉSRE IS KIVÁLÓAN ALKALMAS:
- jelenleg is működő, bejáratott üzlethelyiséggel (épületgépészeti áruház)- közvetlenül főútról megközelíthető, önálló behajtással- 4 sávos főút mellett, saroktelken, a Gyömrői és Vasgyár utca találkozásánál- két oldalról is megközelíthető- Liszt Ferenc gyorsforgalmi út, Sibrik út, Vaspálya út, KÖKI Terminál, városi buszok megállója perceken belül elérhető.
Építési övezet: GKSZ 1/19
Terület: 4.135 m2Épületek bruttó: 1.103 m2Beépíthetőség: 45 %Parkolók száma: 30Teherforgalom: korlátozás nélkülTelek szabályos négyszög alakú, teljesen körbekerítettÖsszközműves, felszíni csapadék vízelvezetéssel
A telephelyen két folyamatosan karbantartott, jó műszaki és esztétikai állapotú épület áll.
Épület 1 - épületgépészeti áruház- bruttó alapterülete 1.049 m2- üzlet nettó alapterülete: 285 m2- irodák és szociális helyiségek nettó: 59 m2- raktár nettó: 641 m2- építés éve 2003, felújítva 2017-ben- szendvicspanel, műanyag, hőszigetelt nyílászárókkal- kondenzációs kazánnal (2017)- rámpával ellátott gazdasági bejárattal- riasztóval ellátott
Épület 2 - szociális helyiségek és tároló- bruttó alapterülete 54 m2- tömör fal- kondenzációs kazánnal, műanyag, hőszigetelt nyílászárókkal

899000000 Ft
Ne töltse drága idejét a hirdetések böngészésével, keressen meg és Én megtalálom Önnek a legjobb vételt a városban! Eladna? Hívjon!
Molnár Gyula az Ön Tanácsadója!
+36 70-776-4071

Referencia szám: UZ024844-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
815 e Ft
705 e Ft -16%
1072 e Ft 24%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
899 M Ft m Ft
282.2 m Ft -219%
75.1 m Ft -1,097%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

1300 M Ft
2400 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

1134.6 M Ft
4000 m²
2621 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

320.16 M Ft
1216 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

15 M Ft
14 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
4 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

899 M Ft
1103 m²
X. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

325.74 M Ft
1216 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
X. kerület, Óhegy, 10kerulet Körösi Csoma Sandor utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, X. kerület

60 M Ft
52 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület