Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, V. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
399 000 000 Ft399 M Ft 5 619 718 Ft/m2
71 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Melegkonyhás Étterem / Üzlethelyiség ELADÓ a Nyugati téren.

8 méteres utcafronttal, 3 földig érő üveg portállal.

A galéria vasbeton masszív szerkezet.

Az üzlet előtti nagy terasz is bérelhető az Önkormányzattól.

A helyiségben ki lett alakítva a nagykonyhai elszívás a tető fölé kivezetve, Ipari és csendes elszívó motorral.

A földszinten kiszolgáló pult, 35 nm vendégtér, a galérián 38nm vendégtér és a vendég mosdók vannak kialakítva. Férfi női külön.

Tulajdoni lapon 71 nm valóságban 100 nm a helyiség.

Az üzletből lejárat van a pince helyiségben ( további 45nm ) ahol előkészítők raktár és öltözők vannak, ennek külön fizetendő bérleti díja van a Társasház felé. 90000ft/ hónap. Nem kötelező a bérlés.
Az üzlet jelenleg bérbe van adva, 5000 EURO/hó. (nincs áfa )
Kaució: 3 hónap.
Az eladás Áfa mentesen történik.
Közös költség 18000 ft/hó

További információkért és a megtekintés miatt, kérem keressen elérhetőségeimen!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: UZ020717

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
5620 e Ft
2452 e Ft -129%
1113 e Ft -405%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
286.4 m Ft -39%
156.8 m Ft -154%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

608.549 M Ft
414 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

75 M Ft
1 szoba
72 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, Befektetésnek alkalmas
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

549 M Ft
128 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

399 M Ft
71 m²
V. kerület, Lipótváros, Egész épület komplexum!
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

3800 M Ft
2266 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94.92 M Ft
2 szoba
45 m²
V. kerület, Belváros, Irányi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

200 M Ft
273 m²
V. kerület, Belváros, Váci utca közelében
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

85 M Ft
100 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

622.2 M Ft
414 m²
V. kerület, Belváros, Párizsi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

294 M Ft
169 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
V. kerület, Belváros, Váci utca
Eladó üzlethelyiség