Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, V. kerület, Lipótváros, Szent István körút

+ 6 kép 1/9
330 000 000 Ft330 M Ft 2 946 429 Ft/m2
112 m²
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Páger Mátyás
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

V. ker. Szent István körúton, a Nyugati térnél eladó egy 112 m2-es alapterületű, 100m2 galériaszinttel rendelkező utcaportálos nagy kirakatos üzlethelyiség!  Hosszú évekig prémium férfiruházati üzletként működött, a jelenlegi bútorzat is ennek megfelelő, de alkalmas lehet bármilyen kereskedelmi, vendéglátó vagy irodai tevékenységre.

Ha szeretné megtekinteni, várom jelentkezését!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lipótváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2946 e Ft
2457 e Ft -20%
2452 e Ft -20%
1113 e Ft -165%
Ennek az ára
Lipótváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
330 M Ft m Ft
346.2 m Ft 5%
286.4 m Ft -15%
156.8 m Ft -110%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, Szent István körút

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Belváros, Párizsi utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

294 M Ft
169 m²
V. kerület, Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

69 M Ft
37 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
51 m²
V. kerület, Belváros, Váci utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
76 m²
II. kerület, Törökvész, Nagybányai út
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

342 M Ft
6 szoba
225 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

177 M Ft
177 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

229.9 M Ft
5 szoba
290 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

330 M Ft
112 m²
V. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

75 M Ft
1 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

54.9 M Ft
1 szoba
20 m²
V. kerület, Lipótváros, BEFEKETESENEK KIVÁLÓ
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület

585.6 M Ft
145 m²
V. kerület, Lipótváros, Egész épület komplexum!
Eladó üzlethelyiség

Budapest, V. kerület