Aerogate Homes

Eladó telek
Kesztölc

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 4 kép 1/7
29 900 000 Ft29.9 M Ft 7 177 Ft/m2
4166 m²

Részletes adatok

Telekméret: 4166 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 251
Lengyel Katalin
Szőnyi Home 2020 Bt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Mezőgazdasági tevékenységre vagy ipari csarnok/ raktár építésére kiválóan alkalmas telek Kesztölcön!
A hamarosan megépülő M 100-as autóút közvetlen közelében eladó egy aszfaltos úton megközelíthető 4166 nm-es sík telek. a telek bejáratánál kis tégla építésű ház áll. A földterület szép arányú, széles utcafronttal rendelkezik! Befektetésnek is kiváló, az autóút megépülésével, az ingatlan jelentős értéknövekedése várható, mivel a nyugat felé irányuló szállítási útvonal közvetlen közelében fekszik! ! További kérdéseivel keressen bizalommal hétvégén is! :)Lengyel Katalin

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

Telkek ára Kesztölcön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kesztölc m² ár
7 e Ft
11 e Ft 33%
Ennek az ára
Kesztölc átlagár
29.9 M Ft m Ft
15 m Ft -100%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kesztölc

Eladó ingatlanok a környékről

Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

29.9 M Ft
4166 m²
0 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó telek

Tatabánya

97.5 M Ft
3900 m²
0 m²
Tarján
Eladó telek

Tarján

380 M Ft
16.02 ha
0 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

26.9 M Ft
2.23 ha
Környe
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Környe

11.1 M Ft
1 szoba
22 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

59.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Kesztölc, Nincs utca
Eladó telek

Kesztölc

48 M Ft
5316 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

11 M Ft
411 m²
0 m²
Dorog, Aranyhomoki dűlő
Eladó telek

Dorog

19.9 M Ft
3518 m²
0 m²
Esztergom
Eladó telek

Esztergom

19.9 M Ft
1297 m²
0 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó telek

Tatabánya

56 M Ft
3343 m²
0 m²
Kesztölc, Dózsa György utca
Eladó telek

Kesztölc

8 M Ft
307 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

6.1 M Ft
1939 m²
0 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

11 M Ft
567 m²
0 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

8 M Ft
307 m²
0 m²
Tatabánya
Eladó sorház

Tatabánya

130 M Ft
5 szoba
180 m²
Kesztölc, Ady Endre utca
Eladó telek

Kesztölc

11 M Ft
567 m²
Ácsteszér
Eladó családi ház

Ácsteszér

49 M Ft
3 szoba
120 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

20 M Ft
2500 m²
0 m²
Esztergom, Csenkei híd
Eladó telek

Esztergom

45 M Ft
5000 m²
0 m²
Kesztölc, Nincs utca
Eladó telek

Kesztölc

6.1 M Ft
1939 m²
Esztergom, Diósvögy
Eladó telek

Esztergom

5 M Ft
2223 m²
0 m²
Kesztölc, Nincs utca
Eladó telek

Kesztölc

9.4 M Ft
3550 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc