Aerogate Homes

Eladó telek
Kesztölc, Kökény utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 1 kép 1/4
14 440 000 Ft14.44 M Ft 14 856 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 972 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Külterület
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3633333022
Molnár Mónika
Duna House - Dorog

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Kesztölc dinamikusan fejlődő részén gyönyörű pilisi panorámával eladó egy 972 nm-es, jelenleg még zártkerti telek. Üdülő és hétvégiházas besorolás kérhető rá, így akár 15-20%ban is beépíthetővé válik.

Két utcáról is megközelíthető, mindkettő jó minőségű murvás út.

Jelenleg nem rendelkezik közműcsatlakozással, víz villany az utában elérhető.

Közelében a népszerű kirándulóhely, klastrompuszta, lovarda, focipálya, borospince, étterem.

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Kesztölcön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kesztölc m² ár
15 e Ft
11 e Ft -38%
Ennek az ára
Kesztölc átlagár
14.44 M Ft m Ft
15 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kesztölc, Kökény utca

Eladó ingatlanok a környékről

Dömös, Vertel József utca
Eladó telek

Dömös

15 M Ft
778 m²
Oroszlány
Eladó telek

Oroszlány

7 M Ft
2022 m²
0 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

29.9 M Ft
4166 m²
0 m²
Oroszlány
Eladó üzlethelyiség

Oroszlány

51 M Ft
2 szoba
75 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

26.9 M Ft
2.23 ha
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

26.9 M Ft
2.23 ha
Tarján
Eladó telek

Tarján

380 M Ft
16.02 ha
0 m²
Oroszlány
Eladó telek

Oroszlány

52 M Ft
1400 m²
0 m²
Tokod, Sas-hegy
Eladó telek

Tokod

3 M Ft
2654 m²
0 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó telek

Tatabánya

56 M Ft
3343 m²
0 m²
Ácsteszér
Eladó családi ház

Ácsteszér

49 M Ft
3 szoba
120 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

21 M Ft
847 m²
Komárom
Eladó telek

Komárom

251.707 M Ft
8067 m²
0 m²
Tatabánya
Eladó sorház

Tatabánya

130 M Ft
5 szoba
180 m²
Kesztölc, Nincs utca
Eladó telek

Kesztölc

9.4 M Ft
3550 m²
Tatabánya
Eladó panellakás

Tatabánya

49.99 M Ft
4 szoba
68 m²
Kesztölc, Lencsehegyi utca
Eladó telek

Kesztölc

33.3 M Ft
3.03 ha
Annavölgy, Szabadság utca
Eladó telek

Annavölgy

27 M Ft
5068 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

59.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Kesztölc, Ady Endre utca
Eladó telek

Kesztölc

11 M Ft
567 m²
Kesztölc
Eladó telek

Kesztölc

11 M Ft
567 m²
0 m²
Úny, Cseri-szőlők
Eladó telek

Úny

11.6 M Ft
3086 m²
Csép
Eladó családi ház

Csép

15 M Ft
3 szoba
80 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó telek

Tatabánya

97.5 M Ft
3900 m²