Avico Greentop

Eladó téglalakás
Tatabánya, földszint

+ 10 kép 1/13
49 900 000 Ft49.9 M Ft 941 509 Ft/m2
2 + 1 szoba
53 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 90 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 50 129
Csercsa Elvira
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Eladó lakás Tatabányán, Kertváros közkedvelt, nyugodt részén, egy kétszintes, szigetelt téglaépület földszintjén található. Az eladó lakás alapterülete 53 nm, amelyhez egy körülbelül 90 nm-es, saját használatú kert is tartozik, így kiváló lehetőséget biztosít kertészkedésre vagy pihenésre egyaránt. A lakáshoz továbbá egy saját tároló is rendelkezésre áll az alagsorban.

Az eladó lakás jó állapotú, a vízvezetékek teljes körűen, míg a villanyvezetékek részlegesen cserélve lettek. Az eladó lakásban éjszaki áram is van. A fűtést gázfűtés biztosítja, a melegvízről pedig gázbojler gondoskodik, emellett egy hűtő-fűtő klíma is rendelkezésre áll a kellemes hőmérséklet érdekében.
A nyílászárók műanyagok, redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, a szobák burkolata parketta, míg a fürdőszobában hidegburkolat található.

Az eladó lakás átalakításon esett át, ennek köszönhetően egy tágas közlekedő fogad bennünket, ahonnan jobbra az eredeti konyha helyén kialakított, gardróbként használt félszoba található, mellette pedig a fürdőszoba és a mellékhelyiség egy légtérben kapott helyet. Tovább haladva egy amerikai konyhás nappali került kialakításra, amelyből egy nagyméretű, világos szoba nyílik.

Az épület rendezett, a tető szintén szigetelt, a lakóközösség barátságos és összetartó.
A közös költség rendkívül kedvező, mindössze havi 4.500 forint. havonta. Az ingatlan összességében egy harmonikus, otthonos hangulatú lakás, amely ideális választás lehet saját részre vagy akár befektetés céljából is.

Adatbázisunkban számos eladó-kiadó ingatlan közül választhat.
Személyre szabott ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
15 éves értékesítői és vezetői tapasztalat.
Minden egy helyen, az ingatlan bemutatásától a kulcsátadásig!
Hitelminősítés a Fő téri irodánkban a hét minden napján.
Legyen közös a sikerünk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
942 e Ft
884 e Ft -7%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
49.9 M Ft m Ft
58.3 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

69.25 M Ft
3 szoba
69 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
131 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

13.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu