Avico Greentop

Eladó téglalakás
Tatabánya, 3. emelet

+ 5 kép 1/8
29 499 000 Ft29.499 M Ft 589 980 Ft/m2
2 szoba
50 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 661
Sikeres út az otthonhoz
Sikeres út az otthonhoz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tatabánya-Kertvárosban, 3. emeleti, nagyerkélyes, komplett felújításra váró 50 nm-es világos lakás eladó.
A kilátás természetre néző...

Alacsony rezsi, villanybojler, rendezett lépcsőház. Jó közlekedés.

Buszmegálló Spár és üzletek a közelben.
A lakás alakítható, a helyiségek variálhatóak, akár egy amerikai konyha-nappalis, 2 hálószobás otthon is kialakítható benne.

Egyeztessünk és már meg is lehet tekinteni.
Irányár: 29,5 millió forint. Az ár alkuképes!!!

Nézze meg, tegyen ajánlatot!
Várom hívását...

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
590 e Ft
799 e Ft 26%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
29.499 M Ft m Ft
39.8 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
118 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
2 szoba
57 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

50.548 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

13.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²