Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Tatabánya, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
42 990 000 Ft42.99 M Ft 767 679 Ft/m2
2 szoba
56 m²
4. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3623814994
Burai Béla
Duna House - Biatorbágy

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Stílusos, felújított lakás eladó Tatabánya szívében terasz, klíma, költözésre készen!

Eladó egy fiatalos,

amerikai konyhás nappalival és külön hálószobával rendelkező, teljes körűen felújított tégla lakás Tatabányán.

A lakás modern burkolatokat kapott: a konyha és a fürdő hidegburkolattal, a nappali és háló minőségi laminált parkettával lett ellátva.

Új nyílászárók és klímaberendezés gondoskodnak a komfortérzetről egész évben.

A lakás igazi különlegessége a napfényes, hangulatos terasz, ahol jólesik a reggeli kávé vagy egy esti kikapcsolódás.

Lokáció szempontjából is tökéletes választás: óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek pár percre találhatók.

Ingyenes parkolás közvetlenül a ház előtt biztosított.

Azonnal költözhető, így akár holnap már az új otthonában ébredhet!

Keressen bizalommal és ha szeretné megtekinteni kérem hívjon fel vagy írjon üzenetet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
768 e Ft
817 e Ft 6%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
42.99 M Ft m Ft
40.5 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

45.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.633 M Ft
2 szoba
45 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
1 + 2 szoba
43 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

29.499 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.49 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

52.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft