Astora Art House

Eladó téglalakás
Tatabánya, 4. emelet

+ 6 kép 1/9
40 500 000 Ft40.5 M Ft 723 214 Ft/m2
2 szoba
56 m²
4. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Nagy Veronika
Openhouse Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179198 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás.

Az Openhouse ingatlan iroda kínálatából ajánlom figyelmébe ezt az ELADÓ LAKÁST.

Az eladó lakás teljes körűen felújított, így, ha az igényeinek megfelel, csak költöznie kell.

Kertváros a tatabányai ipari park szomszédságában található jól ellátott lakótelepi övezet. Buszjáratokkal az egész város elérhető. A lakótelep minden olyan intézménnyel ellátott, melyre a mindennapokban szükség lehet.

A lakás jellemzői:

-Tatabánya kertvárosban, a Verebély László utca egyik négyemeletes tömbjének negyedik emeleti lakása.

-Két tágas, külön nyíló szobával rendelkezik.

-A nagyobbik szoba klímás, erkélyes.

-A fürdőszoba sarokkáddal szerelt, a toalett külön helyiségben található.

-A konyhában beszerelt konyhabútor a vételár részét képezi.

-A toalett mellett kialakításra került egy mosókonyha, tárolási lehetőséggel.

-Nyílászárók műanyag szerkezetűek redőnnyel szereltek, a bejárati ajtó hysec márkájú biztonsági ajtó.

-A fűtést távhő biztosítja

-A lépcsőház zárt, a lakók barátságosak.

-Az alagsorban két darab saját tároló tartozik a lakáshoz

-Parkolásra a ház előtt van lehetőség díjmentes övezetben.

Az eladó lakás per-teher és igénymentes, rövid időn belül birtokba vehető!

A jelen hirdetésben rögzített, az ingatlannal kapcsolatos adatok, információk tájékoztató jellegűek, Megbízó tájékoztatása alapján kerültek megadásra. Bővebb információt személyes találkozó, illetve megtekintés alkalmával kaphat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez az eladó lakás, várom megtisztelő hívását! Fortágh Veronika Értékesítő

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó tatabányai társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179198

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Referencia szám: 179198

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
723 e Ft
817 e Ft 11%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
40.5 M Ft m Ft
40.2 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

13.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.4 M Ft
2 szoba
44 m²
Nyergesújfalu
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

47.158 M Ft
2 szoba
49 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Tatabánya, Kertváros, Alkotmány utca 1/A
Eladó téglalakás

Tatabánya

83.113 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

36.9 M Ft
3 szoba
131 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.8 M Ft
1 + 1 szoba
47 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

115 M Ft
4 szoba
70 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

42.99 M Ft
2 szoba
56 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

0.18 M Ft
3 szoba
51 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

30.8 M Ft
1 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Tatabánya, Ságvári Endre lakótelep, Szent Borbála út
Eladó téglalakás

Tatabánya

41.5 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

50.548 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó téglalakás

Tatabánya

37.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

34.9 M Ft
1 szoba