Eladó téglalakás
Sopron, földszint 
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Madárcsicsergős reggelek
Sopron egyik legszebb részén, az Alsó-Lőverekben ELADÓ egy fsz-i, 49 nm-es, 2 szobás, nagy teraszos, szép állapotú lakás.
2011-ben épült, szigetelt épületben található, jelenleg albérlő lakja, aki akár tovább is bérelné. Fútése házközponti gázfűtés.
A kellemes, jól kihasználható teraszt parkosított udvarrész vesz körül, így reggelente akár madárcsicserésre is ébredhetünk.
Kiemelt elhelyezkedése, szép állapota, 8 nm-es terasza méltán kiemeli a jelenlegi ingatlanpiaci kínálatból.
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 31. Utoljára módosítva: 2025. 10. 31.
2 szobás téglalakások ára Sopronban
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Sopron, földszint
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
