City Pearl

Eladó családi ház
Szabadbattyán

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
119 500 000 Ft119.5 M Ft 528 761 Ft/m2
5 szoba
226 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 1941 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 508
Veres Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fejér vármegyében, Szabadbattyán település csendes utcájában, nagy kerttel és gyümölcsössel igazi otthon eladó!

Eladó egy meleg hangulatú, 5 szobás + nappalis családi ház Fejér vármegyében, Szabadbattyán egy csendes utcájában. A ház 2008-ban épült, tágas, világos terekkel, amerikai konyhával, napelemmel, és hatalmas 1941 m2-es telekkel, ahol minden adott a nyugodt, családias élethez.

A belső falak szabadon alakíthatók, így könnyen saját igényre formálható. A fűtésről gáz-cirkó és vízteres kandalló gondoskodik, a külső szigetelés és a Ravak tetőcserép pedig a ház időtállóságát biztosítja.

A kert igazi kincs. Gondozott, zöld udvar öntözés fúrt kútról történik. A gondosan ápolt gyümölcsfák friss termést biztosítanak egész nyáron. Egy fedett fatüzeléses kemence és bográcsozó hely biztosít kellemes időtöltést a közös családi estékhez. Tágas tér a gyerekeknek és kedvenceknek, kutyák, macskák is jól érzik magukat. Dupla kocsibeálló az udvarban.

A településről:

Szabadbattyán egy barátságos, családias hangulatú település Fejér vármegyében, Székesfehérvártól mindössze néhány percnyire. M7-es autópálya rövid úton megközelíthető. A Balaton karnyújtásnyira található autóval, de biciklivel is könnyen elérhető. A környék kiváló választás családoknak és természetkedvelőknek. Itt a gyerekek szabadon játszhatnak, a felnőttek pedig élvezhetik a csendet, friss levegőt és a közösség nyugalmát.
Hívjon bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Szabadbattyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szabadbattyán m² ár
529 e Ft
511 e Ft -3%
Ennek az ára
Szabadbattyán átlagár
119.5 M Ft m Ft
79.3 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szabadbattyán

Eladó családi házak a környékről

Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

139.9 M Ft
4 szoba
201 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

14.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Velence, Liget utca
Eladó családi ház

Velence

99.8 M Ft
2 + 1 szoba
134 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

22.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Vértesacsa
Eladó családi ház

Vértesacsa

86 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

47.5 M Ft
3 szoba
74 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

28 M Ft
4 szoba
75 m²
Mány
Eladó családi ház

Mány

18.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

69.5 M Ft
3 szoba
82 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház