River Life

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, Erdő sor, 4. emelet

+ 10 kép 1/13
43 900 000 Ft43.9 M Ft 954 348 Ft/m2
2 szoba
46 m²
4. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642814750
Gaál Lőrinc
Duna House - Nyíregyháza, Búza tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza Erdő soron, négyemeletes társasház 4. emeletén, 46 nm-es, erkélyes, TELJES KÖRŰEN felújított, 2 szobás lakás, TELJES BÚTORZATTAL együtt eladó!
Jellemzők:- Modern, fiatalos lakás- Gépesített, modern konyhabútor- Műanyag nyílászárók, redőnyökkel, rovarhálóval ellátva- Elrendezés: 2 szoba, konyha + étkező, fürdőszoba Wc-vel, kamra, előtér, közlekedő, erkély- A szobák, előtér, közlekedő laminált parkettával, a többi helyiség járólappal burkolt- Biztonsági bejárati ajtó- Egyedi beltéri ajtók- Hűtő, Tv KIVÉTELÉVEL, a TELJES BERENDEZÉS marad az ingatlanban, ezek a vételár részét képezik- Rendezett lépcsőház- Közelben minden megtalálható
További kérdés esetén keressen elérhetőségeimen!
Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!Irodánkban szintén díjmentes hitel-, OSP, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Energetikai tanúsítvány készítéséről a megbízó tájékoztatva lett, annak elkészítését vállalta.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
954 e Ft
894 e Ft -7%
892 e Ft -7%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
43.9 M Ft m Ft
51.5 m Ft 15%
48.9 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Erdő sor, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

54.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²