Seven Pearl

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 2. emelet

1/2
54 990 000 Ft54.99 M Ft 948 103 Ft/m2
1 szoba
58 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 256
Szabolcsi Zoltán
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában ÚJ ÉPÍTÉSŰ lakások 2027 márciusi átadással megvásárolhatóak.
Elérhető lakások: Már csak 1 db

2. em. 58 nm ( 1 db 9,14 nm-es erkély) Ár: 54,99 M Ft

Egyéb tartalom:

Porotherm téglából épülő, 6 lakásos társasház
15 cm-es homlokzati hőszigeteléssel
3 réteg üvegezésű műanyag nyílászárókkal és elektromos redőny előkészítéssel, nagy erkéllyel vagy loggiával
Hőszivattyús, padlófűtéssel
inverteres hűtő-fűtő klíma
burkolatok és beltéri ajtók választhatóak
elektromos kapun megközelíthető belső udvar

 
Megvásárolható parkolási lehetőségek:

belső udvari parkoló: 2.99M Ft/db
1 állásos garázs: 9,99 M FT

Kulcsátadás: 2027. március
Energetikai besorolás A++
Az ingatlan azonosítója: 100289Érdeklődni: +36702560693

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

1 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
948 e Ft
1042 e Ft 9%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
54.99 M Ft m Ft
43.3 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²