Astora Art House

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
45 500 000 Ft45.5 M Ft 784 483 Ft/m2
3 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:2004

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 311
Duna House Nyíregyháza Búza tér
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó 2 szobás, téglaépítésű lakás Nyíregyházán, a Sólyom utcában
Nyíregyháza kedvelt, csendes részén, a Sólyom utcában eladásra kínálunk egy 58 m² alapterületű nappali+ 2 szobás, 1. emeleti lakást, négyemeletes, téglaépítésű társasházban.
A lakás jó elosztású, rendezett állapotú, és 1 éve a fűtési rendszer teljes felújításon esett át.

Főbb jellemzők:
Alapterület: 58 m²
Elhelyezkedés: 1. emelet
Épület típusa: téglaépítésű társasház (4 szintes)
Szobák száma: 2
Padlóburkolatok: tölgyfa padló, és kerámia
Fűtés-hűtés: új fűtésrendszer, modern gázkazán, hűtő-fűtő klíma
Nyílászárók: szigetelt fa ablakok
Erkély: francia erkély
Tárolás: közös tároló
Elosztás:jól tervezett, praktikus térkihasználás

Elhelyezkedés és környezet:
A lakás nyugodt, környezetben található, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik.
A közelben boltok, buszmegálló, iskola, óvoda, gyógyszertár és egyéb szolgáltatások is elérhetők, így a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra teljes körűen biztosított.

Fiatal párok, kis családok vagy akár befektetők számára is ideális választás.

További részletekért és megtekintés egyeztetéséhez kérem, keressen bizalommal!
Irodánkban díjmentes CSOK Plusz, Babaváró, hitel- és biztosításügyintézés!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
784 e Ft
835 e Ft 6%
879 e Ft 11%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
45.5 M Ft m Ft
54.7 m Ft 17%
62.4 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Sólyom utca, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

74.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

53.7 M Ft
3 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

64.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.8 M Ft
3 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

67.9 M Ft
3 szoba
71 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba