BAM Living

Eladó téglalakás
Komló, földszint

+ 12 kép 1/15
34 900 000 Ft34.9 M Ft 671 154 Ft/m2
1 + 2 szoba
52 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 409
Costa Noémi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A LIDO HOME INGATLANIRODA eladásra kínál egy Komlón földszinti tégla lakást. A LIDO HOME INGATLANIRODA által kínált Komlón tégla LAKÁS jellemzői: BEFEKTETÉSRE IS ALKALMAS, földszinti tégla LAKÁS ELADÓ KOMLÓN! A LIDO HOME Ingatlaniroda eladásra kínál Komló egy 52 m²-es, földszinti tégla lakást, kiváló elhelyezkedéssel. Az ingatlan főbb jellemzői: - Csendes környezetben található, mégis közel a városközponthoz - A környék nagyon kedvelt mindenki számára - Kiváló választás saját otthonnak vagy befektetési célra - Az ingatlan teljeskörű felújításon esett át,villamos és vízhálózat is ki lett cserélve Helyiségek: - Amerikai konyhás nappali - 2 db Hálószoba - Fürdőszoba, Műszaki adottságok: - Villany fűtés - Műanyag nyílászárók,új bejárati ajtó - Nagy méretű ablakok - A gáz a házban van Egyéb előnyök: - Ingyenes parkolás a ház előtt - Buszmegálló a közelben Tekintse meg velem és képzelje el új otthonának helyszínét. Amennyiben a LIDO HOME által kínált KAPOSVÁRI LAKÁS, vagy bármely a kínálatunkban található CSALÁDI HÁZ felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
671 e Ft
397 e Ft -69%
Ennek az ára
Komló átlagár
34.9 M Ft m Ft
22.7 m Ft -54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Komló, Arany János utca 17
Eladó téglalakás

Komló

22.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

16 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

17.5 M Ft
2 szoba
56 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

17.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Komló, Jó szerencsét utca
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Komló, Kazinczy Ferenc utca 6
Eladó téglalakás

Komló

11.5 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Tompa Mihály utca 15
Eladó téglalakás

Komló

42.99 M Ft
3 szoba
83 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

34.5 M Ft
2 szoba
56 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

21.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Komló, Kiss József utca
Eladó téglalakás

Komló

30.9 M Ft