Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Komló, Vörösmarty Mihály utca 12, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
12 900 000 Ft12.9 M Ft 379 412 Ft/m2
1 szoba
34 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 567
Riz-Drahos Annamária
Kőnig Gábor e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálok Komlón, Kenderföld városrészben, a Vörösmarty utcában egy 34 m²-es, első emeleti, téglaépítésű lakást.

A lakás fűtéséről hűtő-fűtő klíma és cserépkályha gondoskodik, így gazdaságosan üzemeltethető. A nyílászárók cserélve lettek, valamint a villany- és vízvezeték-hálózat is megújult a kb. 10 évvel ezelőtti felújítás során.
A lakás franciaerkéllyel rendelkezik, továbbá saját tároló is tartozik hozzá. Az ingatlan alacsony rezsiköltségű, ami ideálissá teszi egyedülállók vagy befektetők számára is. A teljes bútorzat a vételár részét képezi, melyek, bútorasztalos által készített darabok, így az ingatlan egy tisztasági festést követően azonnal költözhető. Ideális fiatal párok, vagy befektetők számára.

Hitelre vásárló ügyfeleinknek díjmentes hitel előminősítéssel, Csok Plusz, Babaváró, LTP ügyintézéssel állunk rendelkezésükre! Bankfüggetlen szakértőnk 12 pénzintézetet tud versenyeztetni, így az Ön számára legkedvezőbb megoldást tudjuk kínálni.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

1 szobás téglalakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
379 e Ft
306 e Ft -24%
Ennek az ára
Komló átlagár
12.9 M Ft m Ft
11.5 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, Vörösmarty Mihály utca 12, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komló
Eladó téglalakás

Komló

33.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Komló, Jó szerencsét utca 5
Eladó téglalakás

Komló

34.4 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Komló, Berek utca 1/G
Eladó téglalakás

Komló

33 M Ft
1 szoba
54 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

17.5 M Ft
2 szoba
56 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Komló, Arany János utca 17
Eladó téglalakás

Komló

22.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

13.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

33.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

34.6 M Ft
2 szoba
55 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

17.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Komló, Jó szerencsét utca
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.958 M Ft
2 szoba
45 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

21.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Komló, Kazinczy Ferenc utca 6
Eladó téglalakás

Komló

11.5 M Ft
2 szoba