River Life

Eladó téglalakás
Pécs

+ 1 kép 1/4
70 000 000 Ft70 M Ft 1 166 667 Ft/m2
3 szoba
60 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 215
PremierHousing Ingatlanközvetítő Iroda
PremierHousing Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Pécs-Egyetemvárosban, kiváló referencia munkáiról ismert generálkivitelező által megvalósuló, szigetelt, háromszintes, liftes, 33 lakásos társasházban lakások leköthetők 2026. évi tavaszi átadással.

Az ingatlan kifejezetten alacsony rezsivel üzemeltethető (AA energiaosztályú) lesz, a társasházban az egyes lakások padlófűtését és a meleg víz előállítását 4-lakásonként szerelt energiatakarékos hőszivattyú, míg a hűtést minden lakásban fan coil klíma biztosítja.
Ezen ingatlan a második emeleten található (a tervrajzon A203. számú lakásként jelölve), összesen 46.5 m2 alapterületű lakótérrel és 18 m2 nagyságú loggiával rendelkezik. A lakótérben előtér, kényelmes konyha-étkező-nappali, és egy külön nyíló hálószoba és zuhannyal szerelt fürdő-WC kerül kialakításra.

A lakáshoz igény esetén a teremgarázsszinten gk. beálló vásárolható, amelynek ellenértéke bruttó 5,715 mFt/db.

Mivel az ingatlant is magába foglaló társasház a város külföldi egyetemisták által is igen kedvelt részén található, ezért fokozottan ajánljuk mindazon kedves érdeklődőnk figyelmébe, akik Pécsett kifejezetten befektetési célból kívánnak ingatlant vásárolni. A város jelenleg legnagyobb albérlet kínálatával rendelkező és a Pécsi Tudományegyetem egyetlen szerződött ingatlanközvetítő cégeként a vásárlást követően - igény esetén - hathatósan tudjuk segíteni a vevőt az ingatlan albérlet útján történő hasznosításában is.

Referencia szám: PH198007
Alapterület: 60m2
Ingatlan típusa: Lakás
Ingatlan állapota: Újépítésű
Épület típusa: tégla
Emelet: 0.
Kilátás: udvari
Szobák száma: 3
Fűtés típusa: Távfűtés
Berendezés: bútorozatlan
Extrák: Lift, Teraszos, Légkondícionáló, Zöldövezeti, Új nyílászárók, Jó közlekedés

Ár: 70M Ft

Hirdetés feltöltve: 2024. 01. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1167 e Ft
1106 e Ft -5%
Ennek az ára
Pécs átlagár
70 M Ft m Ft
80 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.93 M Ft
2 szoba
54 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.521 M Ft
3 szoba
73 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

7.9 M Ft
1 szoba
26 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12