River Life

Eladó téglalakás
Mohács, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
79 900 000 Ft79.9 M Ft 760 952 Ft/m2
3 szoba
105 m²
1. emelet
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lovász László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Mohácson társasházi lakás eladó.
Egyedi vételi lehetőség a belvárosi mégis intim, zárt és napfényes lakás.
A három hálószobás, két fürdőszobás ingatlan jó tervezésének köszönhetően az élettér két oldalán találhatóak a szobák a fürdőszobákkal.
Az ingatlan hangulatát,élhetőségét emeli a közös nappali, étkező és amerikai konyha.
Az emeletes házak kíváncsi szemeitől az ablakokat fólia védi.
Hatalmas teraszablakon keresztül beáramló fény és a látható 45nm-s terasz a tereket kibővíti, jó érzéssel tölt el.

A társasház két önálló bejáratú üzlethelyiségből, két gépkocsi beállására alkalmas 35nm.-s garázsból, a dupla garázs tetején található önálló teraszból és az általunk kínált lakásból áll.
A dupla garázs eladó ( nem képezi az ár részét, egyenlőre kizárólag a lakással együtt eladó) ,ára 13.MFt. Amennyiben a garázst megvásárolja az Öné a képen látható garázs előtti udvar tulajdon joga is.

Hívjon ha ingatlant elad, vagy vesz!

Hirdetés feltöltve: 2024. 02. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Mohácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mohács m² ár
761 e Ft
652 e Ft -17%
Ennek az ára
Mohács átlagár
79.9 M Ft m Ft
43.3 m Ft -85%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mohács, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

32.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

38 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

52 M Ft
5 szoba
139 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

31 M Ft
2 szoba
51 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

0.18 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.904 M Ft
2 szoba
52 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

68.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

31 M Ft
2 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

124.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

45.9 M Ft
2 + 2 szoba
91 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újhartyán
Eladó családi ház

Újhartyán

59.9 M Ft
4 szoba