Astora Art House

Eladó téglalakás
Mohács, Kossuth Lajos utca, földszint

+ 17 kép 1/20
45 900 000 Ft45.9 M Ft 504 396 Ft/m2
2 + 2 szoba
91 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999158
Horváthné Jauch Ildikó
Duna House - Pécs, Kincses út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Mohács központjához közel, a Kossuth Lajos utcában, eladó egy 91m2-es, belső kétszintes, 4 szobával rendelkező ingatlan.
Az alsó szinten az előszobából belépve egy konyha étkezőbe juthatunk, illetve itt található egy WC, spájz és egy nappali, amihez tartozik egy terasz és kertkapcsolat.
A felső szinten van 3 hálószoba, egy fürdőszoba és egy közlekedő. A fűtése új kondenzációs gázkazánnal megoldott, valamint az alsó szinten egy vízteres cserépkályha van, ami a teljes ház melegét biztosítja, mert a radiátorokat is lehet fűteni vele. De a  felső szinten egy klíma is biztosítja a komfortos hőérzetet télen-nyáron.
Az ingatlanhoz tartozik egy  tároló, ami jelenleg éléskamraként funkcionál.
Az ingatlan kiválóan alkalmas nagycsaládosoknak az elrendezése és elhelyezkedése miatt. A közelben van buszmegálló, iskola, bolt, nemrég felújított családias park, kültéri edzőparkkal.
Birtokbaadás 2023 áprilisától lehetséges!
Amennyiben nem jelent problémát a  hosszabb költözési idő ,és komolyan érdeklődik, jöjjön el, nézze meg,  és tegyen egy ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Mohácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mohács m² ár
504 e Ft
534 e Ft 6%
Ennek az ára
Mohács átlagár
45.9 M Ft m Ft
50.9 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mohács, Kossuth Lajos utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

32.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

0.18 M Ft
2 szoba
50 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

31 M Ft
2 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
3 szoba
71 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

68.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

47.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Mohács, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Mohács

10 M Ft
1 szoba
35 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

124.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

31 M Ft
2 szoba
51 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

31 M Ft
2 szoba
51 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.49 M Ft
4 szoba
127 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

78.499 M Ft
5 szoba
127 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Mohács, Radnóti Lakótelep
Eladó téglalakás