City Pearl

Eladó téglalakás
Komló, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
17 900 000 Ft17.9 M Ft 358 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 776
Marton Vivien
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó tégla lakás Komlón, az Arany János utcában

Komló kedvelt, rendezett részén, az Arany János utcában eladó egy 50 m²-es, 2. emeleti téglaépítésű lakás, kiváló adottságokkal.

Az ingatlan két külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális lehet pároknak, kisebb családnak vagy befektetésnek is. A lakás különlegessége a két terasz, amelyek kellemes pihenést biztosítanak.

A nyílászárók újak, a komfortérzetről légkondicionáló gondoskodik. A fűtés gázfűtéssel megoldott, emellett egy hangulatos cserépkályha is rendelkezésre áll. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, ami a mindennapokban kifejezetten praktikus.

A lépcsőház rendezett, tiszta, a lakóközösség jó. Parkolás az utcán ingyenesen megoldott.

Ha felkeltette érdeklődését az ingatlan keressen bizalommal!
Bellona ingatlan-Farkas Klaudia
Tel. 06 20 622 0932
farkasklaudia.bellonaingatlan@gmail.com

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
358 e Ft
521 e Ft 31%
Ennek az ára
Komló átlagár
17.9 M Ft m Ft
26.1 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

91.2 M Ft
4 szoba
96 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

21.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

34.6 M Ft
2 szoba
55 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

95.52 M Ft
3 szoba
62 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

29.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

69.89 M Ft
1 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

90.38 M Ft
2 szoba
72 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

64.011 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

81.7 M Ft
4 szoba
86 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs, Szigeti külváros, Hungária utca
Eladó téglalakás

Pécs

29.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

33.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

16 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló, Berek utca 1/G
Eladó téglalakás

Komló

33 M Ft
1 szoba
54 m²
Komló, Kiss József utca
Eladó téglalakás

Komló

30.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Komló, Alkotmány utca
Eladó téglalakás

Komló

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

58.09 M Ft
2 szoba
45 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

33.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Arany János utca 17